Steve Carell ve Timothée Chalamet'in Başrollerini Paylaştığı 'Beautiful Boy'dan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

25.11.2018 03:56

Steve Carell'ın Timothée Chalamet'le birlikte başrolünde yer aldığı baba-oğul draması Beautiful Boy'dan yeni bir fragman geldi.


Timothée Chalamet, Call Me By Your Name'de kalbinizi çalmayı başardıysa, yeni filmi için gün saymaya başlayabilirsiniz. Belgica ve The Broken Circle Breakdown filmlerinin Belçikalı yönetmeni Felix Van Groeningen'in İngilizce dilinde çektiği ilk filmi olan Beautiful Boy'da, uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele eden bir delikanlı ve babasının ilişkisini izleyeceğiz. Nick boşanmış bir ailenin çocuğudur ve velayeti annesindedir. Babası David boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onu hiç ihmal etmez. Ancak son günlerde Nick'in hayatında yaşanan değişimler gözden kaçacak gibi değildir. David ona büyük acı veren bir gerçeği kabul eder: Nick, uyuşturucu bağımlısıdır. Babası oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve bunun için her ne gerekiyorsa yapacaktır. Film, David Sheff'in Beautiful Boy: A Father’s Journey Through His Son’s Addiction isimli kitabında yer alan anılarından beyaz perdeye uyarlandı. 

 

Ödül sezonunun beklenen filmlerinden biri olan ve Oscar adayı senarist Luke Davies'in senaryosunu yazdığı Beautiful Boy'un kadrosunda, The Affair dizisinden tanıdığımız Maura Tierney, Christian Convery, Kaitlyn Dever, Amy Ryan, Stefanie Scott ve Julian Works de yer alıyor. 15 Şubat 2019'da vizyona girecek film, acıklı ancak yine de umut vaadeden hikayesiyle şimdiden övgüler toplamaya başladı.