Guy Ritchie'nin Yeni Filmi ‘Toff Guys’ın Kadrosu Büyüyor!

06.12.2018 22:57
Guy Ritchie'nin Yeni Filmi ‘Toff Guys’ın Kadrosu Büyüyor!

Colin Farrell ve Michelle DockeryGuy Ritchie'nin yöneteceği İngiliz suç draması “Toff Guys”da, Matthew McConaughey ile birlikte yer alacak.

 

Farrell’ın anlaşma süreci henüz tamamlanmamış olsa da, ünlü oyuncunun filmde MMA dövüşçülerinin eğitmeni rolünde olacağı söyleniyor. Matthew McConaughey uyuşturucudan çok para kazanmış ancak artık köşesine çekilmek isteyen bir adam rolündedir. Bunun için alt etmesi ve ikna etmesi gereken çok sayıda insan vardır. Michelle Dockery, daha önce kadroda olacağı açıklanan Kate Beckinsale'in yerine geçerek McConaughey'nin uyuşturucu imparatorluğunu para kazanmak için kullanan karısı rolünü alacak. Henry Golding, Vietnamlı bir gangsteri oynayacak ve Hugh Grant de ekipte şantaj yapan bir fotoğrafçı olarak yer alacak. Ritchie, filmi Marn Davies ve Ivan Atkinson ile birlikte yazdığı bir senaryodan yönetiyor. Film, Ritchie'nin “Lock, Stock and Two Smoking Barrels” ve “Snatch” gibi kariyerinin önceki yıllarında çektiği İngiliz gangster filmleriyle benzer olacak.

 

Miramax'in, Cannes Film Festivali'nde dünya haklarını almak için 30 milyon dolar ödediği filmin çekimleri İngiltere’de devam ediyor. Kadroya yeni katılan Farrell, en son Viola Davis ve Liam Neeson'la birlikte “Widows”ta rol aldı. Disney’in 29 Mart’ta vizyona girecek “Dumbo” adlı live-action filminde de yer alıyor. Dockery'i ise “Downton Abbey” dizisinde Lady Mary Crawley olarak izledik ve kendisi dizinin çekimleri süren film uyarlamasında da aynı rolü canlandırmaya devam ediyor.