‘Beverly Hills, 90210’ Orijinal Kadrosuyla Geri Dönüyor!

20.12.2018 14:54
‘Beverly Hills, 90210’ Orijinal Kadrosuyla Geri Dönüyor!

Beverly Hills, 90210” dizisi yeniden çekiliyor! Üstelik dizinin bazı yıldızları CBS Television Studios tarafından çekilecek yeni versiyonda yer alabilir.


CBS, 90'ların meşhur gençlik dizisi “Beverly Hills, 90210”u yeniden çekmek için kolları sıvadı. Orijinal dizi kadrosundan Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green ve Gabrielle Carteris'in yeni dizide de yer alacağına dair söylentiler dolaşıyor. Tori Spelling, Mart ayında CBS Studio Center'da yaptığı bir Instagram paylaşımının altına "işe geri döndük" yazarak yeni dizinin ilk ipuçlarını vermişti aslında. Fakat stüdyo şimdilik resmi bir açıklamadan kaçınıyor. 

 

Darren Star tarafından yaratılan ve yapımcılığı Aaron Spelling tarafından üstlenilen orijinal dizi, döneminde büyük bir popülerlik kazanmış ve 1990'dan 2000'e kadar Fox'ta yayınlanmıştı. Dizinin başrollerini Shannen Doherty ve Luke Perry paylaşıyordu. CW, dizinin devamını yeni bir kadroyla çekerek 2008-2013 yılları arasında beş sezon boyunca yayınladı. Dizi, Beverly Hills’te yaşayan bir grup lise öğrencisinin yetişkinliğe adım atma sürecini takip ediyordu. Türkiye'de ise "Evimiz Hollywood'ta" ismiyle çeşitli kanallarda yayınlanarak büyük ilgi görmüştü.