Guillermo Del Toro, Zanbato ile Geri Dönüyor

04.03.2019 21:43
Guillermo Del Toro,  Zanbato ile Geri Dönüyor

Uzun bir süredir sessizliğini koruyan Oscarlı yönetmen Guillermo Del Toro’nun yeni projesinin Zanbato olacağı açıklandı.


Üstün dövüş yeteneklerine sahip bir kadın üzerine kurulu olacağı tahmin edilen sinema filmi Zanbato’da, Guillermo Del Toro, J.J. Abrams ile birlikte çalışacak. Genel olarak Zanbato hakkındaki sessizlik korunsa da, 90. Akademi Ödül Töreni'nde En İyi Yönetmen ve En İyi Film ödüllerine kucak açan yönetmen, Zanbato’nun senaryosunu da yazan isim olacak. Del Toro sosyal medya hesabı üzerinden, 6 yıldan beri bu film için araştırmalarına ve çalışmalarına devam ettiğini belirten bir paylaşımda bulundu. Daha sonrasında da, hala film üzerinde çalıştıklarını belirten başka bir paylaşım yaptı.

 

Hellboy, Suyun Sesi, Pan'ın Labirenti gibi yapımlarıyla tanınan Oscar sahibi yönetmen Guillermo Del Toro, başka bir projesi olan Netflix yapımı, stop-motion müzikal animasyon filmi Pinocchio’nun da prodüksiyon aşamasında olduğunu da belirtti.

 

Oscarlı yönetmenin, Fringe ve Lost gibi ikonik dizilerden tanıdığımız J.J.Abrams ile ortak çalışmasının sonucu olacak film Zanbato, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.