Zac Efron ve Amanda Seyfried Yeni Scooby-Doo Animasyonunda Birlikte Yer Alacak

25.03.2019 15:09
Zac Efron ve Amanda Seyfried Yeni Scooby-Doo Animasyonunda Birlikte Yer Alacak

2020’de vizyona girmesi planlanan Scooby-Doo’nun yeni animasyon filmi Scoob’da, Zac Efron ve Amanda Seyfried Daphne ve Fred’i seslendirecekler.


Filmin yönetmenliğini, Scooby-Doo! Abracadabradoo, Tom ve Jerry animasyon serisi, Çakmaktaşlar ve WWE: Smackdown Taş Devri ve The Looney Tunes Show tanıdığımız ünlü yapımcı ve yönetmen Tony Cervone üstleniyor. İlk bilgilere göre Scoob’un konusu ise yaratıcısı Hanna-Barbera'nın evrenindeki arkadaşlarıyla birlikte dünyayı Dick Dastarldly’nin kötülüklerinden korumaya çalışmasına odaklanıyor.

 

Yapımda Fred Jones’a Zac Efron'un, Daphne Jones’a ise Amanda Seyfried'ın sesleriyle hayat verecekleri haberi geldi. İlk defa 1969 yılında "Scooby-Doo: Where You?" adlı çizgi filmde tanınan Danua ırkı köpek Scooby-doo’yu ise, filmde Frank Welker seslendiriyor. Ayrıca Velma Dinkley’i Gina Rodriguez; Shaggy Rogers’ı Will Forte; Kaptan Mağaradamı’nı ise Tracy Morgan seslendirecek.

 

2002 yapımı Scooby-Doo filmi dünya çapında 275 milyon dolar kazanırken, iki yıl aradan sonra gelen Scooby-Doo: Monsters Unleashed filmi ise 180 milyon dolar hasılat ile gişeden ayrılmıştı.

 

Amerika’da 15 Mayıs 2020’de vizyonda kendine yer bulacak olan sevimli Danua Scooby-Doo’nun son animasyon filmi Scoob’un ülkemizde vizyona giriş tarihi henüz netlik kazanmadı.