Pokémon Dedektif Pikachu’dan Yeni Bir Fragman Geldi

03.04.2019 21:18

10 Mayıs 2019 tarihinde izleyicisiyle buluşacak olan animasyon filmi Pokémon Dedektif Pikachu’dan yeni bir tanıtım fragmanı geldi.


Yönetmen koltuğunda Köpekbalığı Hikayesi, Canavarlar Yaratıklara Karşı, Gulliver’in Gezileri, Goosebumps: Canavarlar Firarda gibi yapımlar sayesinde yakından tanıdığımız Rob Letterman’ın oturduğu  animasyon filmi aksiyon ve macera öğelerini de harmanlıyor olmasıyla ilgi çekiyor.

 

Yeni bir tanıtım fragmanı yayınlanan Pokemon Dedektif Pikachu’ya Ryan Reynolds sesiyle hayat verirken, canlı çekim tekniğiyle çekilen filmde Justice Smith, Ken Watanabe, Bill Nighy, Rita Ora, Chris Geere ve Kathryn Newton gibi ünlü isimlerde yer buluyor.

 

1990’lı yıllarda dünyayı kasıp kavuran Pokemon çılgınlığı sebebiyle, belli bir yaş grubunun yakından tanığı karakterlerin de yer alacağı filmin konusu ise dedektif Harry Goodman'ın gizemli bir şekilde kaybolmasına odaklanıyor. Goodman'ın 21 yaşındaki oğlu Tim(Justice Smith) babasına ne olduğunu öğrenmek için araştırmalar yapmaktadır. Harry'nin soruşturmaya yardımcı olmak isteyen eski pokémon ortağı Detective Pikachu ise kendini bir dedektif olarak kanıtlamak istemektedir. Pokémon dünyasında hiçbir insan ve pokémonun yapamayacağı şekilde, konuşarak birbirleriyle iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, gizemi çözmek için heyecan verici bir maceraya çıkar. İnsanların ve pokémonların hiper-gerçekçi bir live-action dünyasında yan yana yaşadığı, modern bir metropol olan Ryme Şehri'nin neon ışıklı sokaklarında ipuçlarını kovalar, farklı bir dizi pokémonla karşılaşır ve şok edici gerçeği ortaya çıkarırlar. Bu öyle bir gerçektir ki, dünyalarındaki barışçıl birlikteliği yok edebilir ve bütün pokémon evrenini tehdit edebilir...

 

Pokemon hayranlarının ve animasyon tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği film 10 Mayıs 2019’da beyaz perdede izleyiciyle buluşacak. Filmin yayınlanan son tanıtım videosunu ise yukarda görebilirsiniz.

 

Filmin yayınlanan önceki fragmanını görmek için ise, buraya tıklayabilirsiniz.