Sinemalar.com

'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' Filminden Yeni Teaser

8 Nisan 2019

Mustafa Uslu'nun yapımcılığını üstlendiği bir başka biyografik film olan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'ndan ilk fragman sinemaseverlerle paylaşıldı!

 

18 Kasım 2017 tarihinde hayatını kaybeden efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayatı, Ayla ve Müslüm'ün yapımcısı Mustafa Uslu tarafından filmleştiriliyor. Sadece ülkemiz spor tarihinde değil, dünya spor tarihinde de iz bırakmış başarılı sporcu Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'nda Naim Süleymanoğlu’nu genç oyuncu Hayat Van Eck canlandıracak. Filmin, rolü için 6 ay ön hazırlık yapan oyuncunun performansından da kısa bir kesit görebileceğimiz ilk fragmanı yayında! Fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

Dijital Sanatlar Yapımevi’nin yapımcılığını üstlendiği, senaristliğini Barış Pirhasan’ın yaptığı film, halterde aşılması çok güç gözüken rekorlara imza atan, “Dünyanın En iyi Sporcusu” seçilmiş olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyaz perdeye taşıyacak.

 

Türk yapımı biyografik filmin 25 Ekim 2019'da vizyona girmesi planlanıyor.

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
lacamerastylo (Profesyonel) | 9 Nisan 2019, 13:50

Dramatizasyon şov

Cevap Yaz
0
0
feardark (Profesyonel) | 8 Nisan 2019, 19:19

naim süleymanoğlunun ülkemize gelip o büyük başarıları kaldırdığı yıllarda benim gibi cocuk yada genç olanlar bu fragmanın değerini çok daha iyi anlıyacaklardır. gercekten bizde o dönemlerde en ufak bir yük kaldırırken bile nefesimizisaclarımıza üfler onun gibi konsantre olmaya calışırdık. gurur duyardık tvlerden izlerdikki zati trt vardı :) . mekanın cennet olsun naim süleymanoğlu

Cevap Yaz
1
0
TC Umut Kara (Amatör) | 8 Nisan 2019, 15:24

Herkeste ayni etkiyi bırakmayacak tabi her fragman, her film. Sahsen ben etkilendim. Bence guzel düşünülmüş bir proje. Umarım beyaz perdeye de iyi yansıtılmıştır. Yoksa yazık olur. Merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
1
erhan_sarac_5 (Amatör) | 8 Nisan 2019, 14:35

Müslüm filmi gibi güzel olacağını sanmıyorum , yada bold pilot gibi olamaz , fragman yanıltıcı olur mu bilmiyorum ama bu fragman zayıf ,

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz