Grease’ten Öncesini Summer Loving İle İzleyeceğiz

10.04.2019 20:58
Grease’ten Öncesini Summer Loving İle İzleyeceğiz

Sandy ve Danny’nin muhteşem yaz aşkını konu alan kült film Grease’in öncesinde geçenleri konu alacak Summer Loving için Paramount çalışmalara başladı.


Summer Loving’in çekileceğinin resmi olarak duyurulmasının ardından film hakkında haberler de gelmeye başladı. Summer Loving’in senaryosunu Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz, Büyük Balık, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Tim Burton’dan Ölü Gelin, Karanlık Gölgeler gibi başarılı yapımlarda ve önümüzdeki ay vizyona girecek olan Aladdin filminde de imzası bulunan John August yazacak.

 

1978 yılında çekilen ve hala eskimeyen Grease, en iyi müzik dalında Oscar adaylığına hak kazanmış kült filmlerden biri olarak hafızalara kazınmıştır. Ayrı dünyaların insanları olan Sandy ve Danny’nin aşklarını izlediğimiz Grease’de Danny’i John Travolta canlandırırken, Sandy’e ise Olivia Newton John hayat vermiştir. Daha önce yapılan devam filmleri hayal kırıklığına uğratsa da, başarılı senarist John August’un Summer Loving’de kalem oynatacak olması beklentileri yükseltiyor.

 

Grease hayranlarının heyacanlarını zirveye çıkaran Summer Loving hakkında henüz senaristi ve filmin isminden başka bir bilgi paylaşılmadı. Filmin oyuncu kadrosunu ve yönetmeni konusunda gelecek bilgileri biz de sizler gibi merakla bekliyor olacağız.