Yeni Batman Kim Olacak?

30.04.2019 17:56
Yeni Batman Kim Olacak?

Ben Affleck’in artık Batman rolünde olmayacağını açıklamasının üzerine merak konusu olan, yeni Batman’in kim olacağı sorularına cevap niteliğinde olabilecek söylentiler baş gösterdi.


Daha önce Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale ve Ben Affleck gibi başarılı oyuncuların hayat verdiği efsanevi DC karakteri Batman’in, kimle yeniden canlanacağı konusundaki merak gün geçtikçe artıyor.

 

Aldığımız duyumlara göre, Batman rolü için öne çıkan birkaç aday "Açlık Oyunları", "Sihirli Dağ" ve "Son Kalan" yapımlarından Alexander Ludwig; "Sihirbaz", "Yenilmezler 2: Ultron Çağı", "Kaptan Amerika: Kış Askeri" yapımlarından Aaron Taylor Johnson, "Titanların Savaşı", "X-Men: Birinci Sınıf", “Sıcak Kalpler” yapımlarından Nicholas Hoult, “Transformers: Kayıp Çağ”, “Macbeth”, “Mogli: Orman Çocuğu” yapımlarından Jack Reynor ve “300: Bir İmparartorluğun Yükselişi", "Kan Gölü”, "Boyun Eğmez” yapımlarından Jack O'Connell olarak görülüyor.

 

Yeni Batman’in kim olacağı konusunda merak sürerken, yeni filmde yer alacak aktörün açıklanmasına çok az kaldığı da konuşulanlar arasında… Efsanevi karakter Batman’e hayat verecek olan şanslı oyuncuyu bu hafta bile öğrenebiliriz.