Stan & Ollie Filmine Ait Türkçe Altyazılı Yeni Bir Fragman ve Türkçe Poster Yayınlandı

28.05.2019 11:55

John C. Reilly ve Steve Coogan'ın başrolleri paylaştığı "Laurel ile Hardy"den Türkçe altyazılı fragman ve Türkçe afiş yayınlandı.

 

Komedi dalında Hollywood'un en sevilen ikilisi Stan Laurel ve Oliver Hardy'nin hikâyesini anlatan "Laurel ile Hardy" (Stan & Ollie), 20'lerden 50'lerin ortasına kadar yaklaşık yüz tane filmde beraber rol alan ikilinin duygu yüklü kariyer yolcuğunu ve efsanevi veda turnesini bir kez daha canlandırarak bizi geçmişe götürüyor.

 

Kariyerlerinin en parlak ve başarılı yılları geride kalırken dostluklarının kendileri için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayan ikilinin hayat macerasını seyirciyle buluşturacak olan filmin yönetmenliğini tıpkı Cass ve Filth gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan BAFTA adaylığına sahip yönetmen Jon S. Baird üstlenirken başrolleri Oscar adaylığına layık görülmüş iki oyuncu, Steve Coogan ve John C. Reilly paylaşıyor.

 

Oyuncu kadrosunda Shirley Henderson, Nina Arianda, Rufus Jones ve gibi isimlerin de bulunduğu "Laurel ile Hardy"nin, 28 Haziran 2019 tarihinde ülkemizde de yayınlanması planlanıyor.