After the Wedding’in Yeniden Çevrimine Ait İlk Fragman Yayınlandı

08.06.2019 03:32

Yönetmenliğini Susanne Bier’in üstlendiği 2006 yapımı After the Wedding’in, aynı isimli yeniden çevrimi bu yıl içerisinde beyaz perdede yayınlanacak. Başrollerini Michelle Williams ve Julianne Moore’un üstlendiği filmin dünya prömiyeriyse Sundance Film Festivali’nde yapılmış ve festivalde de iyi bir izlenim bırakmayı başarmıştı. Sony Pictures Classics, filmden ilk fragmanı yayınlandı.

 

Senaryosunu aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda da oturan Bart Freundlich ve kısa filmi "Valgaften" ile Oscar kazanan Anders Thomas Jensen'ın beraber yazdığı film, 2006 yapımı olan orijinalinden küçük farklarla ayrılıyor. Freundlich hikayede yaptığı bazı değişiklikler ile öyküyü modern zamana uygun şekilde uyarlamayı amaçlamış ve After the Wedding yeniden çeviriminde, kadın karakterlerin baskın olduğu bir versiyonu ile izleyici karşısına çıkıyor. 

 

Filmin oyuncu kadrosunda baş karakterler Michelle Williams ve Julianne Moore’a Billy CrudupAbby Quinn ve Will Chase eşlik ediyor.

 

ABD’de 9 Ağustos 2019’da gösterime girecek olan After the Wedding’in ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor.