Sinemalar.com

The Witcher İlk Görselleri İle Göz Dolduruyor!

The Witcher İlk Görselleri İle Göz Dolduruyor!
2 Temmuz 2019

Netflix’in 2020 planları arasında bulunan “The Witcher” uyarlamasından gelen ilk görseller izleyicinin beğenisine sunuldu.


İlk resmi afişin yanında, karakter afişi olarak paylaşılan kareler oldukça iddialı bir yapımın yolda olduğunu kanıtlar nitelikte!

 

Aynı isimli fantastik romandan uyarlanan dizi; oldukça yalnız olan canavar avcısı Geralt of Rivia’nın maceralarını konu alıyor. Geralt of Rivia’ya tehlikeli bir sırrı olan genç ve güzel bir prensesle güçlü bir büyücü de eşlik ediyor.

 

The West Wing”, “Private Practice”, “The Umberalla Academy” gibi yapımlarda imzası bulunan Lauren Schmidt’in yaratıcılığını üstlendiği dizide Superman olarak görmeye alıştığımız Henry Cavill Geralt of Rivia rolünde karşımıza çıkacak. Dizide Cavill’e Freya AllanJoey Batey, Millie Brady, MyAnna Buring gibi isimler de eşlik edecek.

 

Daha önce oldukça tutulan bir video oyunu olan “The Witcher”ın ekran uyarlamasının ilk sezonu Netflix ekranlarında 8 bölüm olarak yer alacak. 2020’de izleyiciyle buluşması planlanan diziden yayınlanan ilk resmi görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
shangthsung (Artist) | 2 Temmuz 2019, 18:16

geralt düzgün duruyo ciri idare eder de yennefer pek olmamış gibi cok masum duruyo yennefer umarım dizi güzel olur da her bölüm başka bir hikaye mi olur yada sezona yayarlarmı hikayeyi bilemem kitapta çünkü geraldın hikayeleri bölüm bölüm var dandelion veya yennefer eşlik ediyor yada tek başına iş alıyor .Oyundada geralt ön planda zaten sade 3 te ciriyle de oynanıyor biraz

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz