The Witcher Dizi Konusu

Henry Cavill'in canlandırdığı Rivialı Geralt, "witcher" denilen, para için canavarları öldüren özel güçlere sahip bir mutanttır. Nilfgaard imparatorluğunun topraklarını genişletmek istemesi nedeniyle içinde bulunduğu ülke kargaşa içindedir. Bu mücadelenin kurbanları arasında Cintra Prensesi Cirilla ile Geralt'ın kaderleri de çok geçmeden kesişecektir. Bu arada, Geralt'ın maceralarında başka bir figür daha ön plandadır: bir cadı olan Yennefer.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski tarafından yaratılan kitap serisi The Witcher, 2001 ve 2002'de video oyunlarına, filme ve TV dizisine uyarlanınca ülkesinde oldukça ün kazandı. 2019'da ise The Witcher sonunda İngilizce uyarlamasıyla Netflix'te seyirciyle buluştu ve ilk sezon daha çıkmadan ikinci sezon için yenilenmişti. The Witcher 2. sezonu 17 Aralık 2021 itibariyle Netflix'te.

Devamını Oku
Yapımcı: Tomek Baginski , Jason F. Brown , Sean Daniel , Lauren Schmidt , Favori: 80 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 206 kullanıcı The Witcher dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Adalente