Peaky Blinders 5. Sezon Yayın Tarihi Netleşti!

09.08.2019 12:38
Peaky Blinders 5. Sezon Yayın Tarihi Netleşti!

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dram ve suç dizisi Peaky Blinders'ın merakla beklenen 5. sezonunun izleyiciyle ne zaman buluşacağı açıklandı.


4. sezon finali ile sevenlerini soru işaretlerine boğan Peaky Blinders'ın aslında 5. sezonu 25 Ağustos tarihinde hayranları ile beyaz ekranda buluşacak! Daha önce BAFTA, BAFTA TV Craft, IFTA gibi bir çok prestijli ödüle layık görülmüş olan Peaky Blinders, aslında 5 sezon olarak planlanmıştı. Ancak dizinin gördüğü yoğun ilgiden sonra, 6. ve 7. Sezon için de onaylar alındı. Ayrıca Peaky Blinders'ın uzun metrajlı bir filminin yapılması da söz konusu…

 

Birinci Dünya Savaşı sonrasındaki İngiltere’de geçen ve buhran dönemini konu alan Peaky Blinders'ın başrolünde Thomas Shelby rolü ile Cillian Murphy yer alırken ünlü aktöre Helen McCroryPaul Anderson gibi isimler de eşlik ediyor. Ancak Peaky Blinders yeni sezonun sürprizi Split yapımındaki göz dolduran performansı ile dikkatleri üzerine çeken genç yıldız Anna Taylor-Joy ve Sam Claflin!

 

25 Ağustos’ta BBC ekranlarındaki yerini alacak olan “Peaky Blinders”ın 5. sezonundan yayınlanan fragmanı kaçırdıysanız buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.