Sinemalar.com

Suicide Squad Kadrosuna Bir Transfer Daha!

Suicide Squad Kadrosuna Bir Transfer Daha!
26 Ağustos 2019

James Gunn’ın merakla beklenen yıldız dolu filmi “Suicide Squad” kadrosuna Nathan Fillion da dahil oldu!


DC'nin en sevilen çizgi romanlarından uyarlanan ve beyaz perdede renkli karakterleri buluşturan Suicide Squad’ın devam filmi çekileceği resmi olarak duyurulmuştu. Filmde Harley Quinn rolü ile Margot Robbie; Rick Flag rolü ile Joel Kinnaman; Captain Boomerang rolü ile Jai Courtney; Amanda Walker rolü ile Viola Davis; Polka-Dot Man rolü ile David Dastmalchian ve Ratcatcher rolü ile Daniela Mechior’u izleyeceğiz. Serinin ilk filminde Deadshot olarak izlediğimiz Will Smith ise zamanlama problemi nedeniyle filmde yer alamayacağını belirtmişti. Bu sebeple Deadshot rolünde özellikle son dönemde yıldızı iyiden iyiye parlayan oyuncu Idris Elba’yı izleyeceğiz.

 

“Suicide Squad” kadrosuna en son katılan isim ise “Er Ryan’ı Kurtarmak”, “Percy Jackson: Canavarlar Denizi”, "Galaksinin Koruyucuları” ve "Desperate Housewifes” yapımlarından tanınan Nathan Fillion oldu. Fillion’un filmdeki rolü ise henüz açıklanmadı.

 

Will Smith’in kadroda yer almayacağını açıklamasının ardından çekimleri ileri bir tarihe atılan film, Amerika Birleşik Devletleri ile aynı anda ülkemizde de 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

 

Tüm yorumlar (1)

Avatar
bulentkarci (Dublör) | 27 Ağustos 2019, 00:09

İlk film oldukça iyiydi "bence". Fakat bir çok sinema "otoritesi" filmi nedense beğenmemişlerdi. Will Smith ve Margot Robie çok başarılı idiler. Şimdi, Will Smith yerine İdris Elba alarak aynı kadro yeni film çekecekler. İdris Elba iyi fakat farklı bir oyuncu. Will Smith'in yerini dolduramayacak. İlk filmi beğenmeyenler yeni filmi hiç beğenmeyecektir. Yine de bir izlemek lazım. Görelim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz