Fırıncının Karısı Filminden Eğlenceli Bir Fragman Geldi

04.09.2019 16:00

Başrollerini Büşra Pekin ve Alper Kul’un üstlendiği “Fırıncının Karısı” adlı komedi filminden, oldukça eğlenceli bir fragman yayınlandı.


Senaristliğini ve yönetmenliğini “Leyla ile Mecnun", “Bir Aşk Hikayesi",Ulan İstanbul” ve "İlk Öpücük” gibi yapımlardan tanıdığımız Murat Onbul’un üstlendiği “Fırıncının Karısı”nın fragmanının başlangıcında Ferdane karakterine hayat veren Büşra Pekin bizleri Aleyna Tilki’nin "O Sen Olsan Bari" adlı şarkısı ile selamlıyor.

 

Yerli komedi filminin konusu ise fırıncının karısının, hal ve hareketlerinden şüphelendiği kocasını izlemesine odaklanıyor. Sakin, kendi halinde bir kadın olan Ferdane ve kocası Mustafa’nın sıradan bir yaşamı varken; maskülen ve kıskanç Mustafa bir anda değişir. Ferdane başta bu değişimin geçeceğini ve kocasının normale döneceğini düşünür ancak konu pek de onun düşündüğü gibi değildir. Ferdane kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’la birlikte kocasının peşine düşer. Olaya başka karakterlerin de karışması ile işler de karmaşıklaşır ve Mustafa, Ferdane ve Ramazan kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulur.

 

27 Eylül tarihinde beyaz perdede izleyicisiyle buluşacak olan “Fırıncının Karısı”ndan yayınlanan eğlenceli fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.