Keanu Reeves’den Matrix 4 Yorumu Geldi

25.09.2019 16:06
Keanu Reeves’den Matrix 4 Yorumu Geldi

Matrix’in Neo’su Keanu Reeves’i dördüncü bir Matrix filminde yine Neo rolünde izleyeceğimiz, daha önce resmi olarak duyurulmuştu.


Hayranlarını bu haberle sevindiren Keanu Reeves, bir kez daha Neo olarak izleyiciyle buluşmadan önce senaryosunu okuduğu film hakkındaki ilk görüşlerini paylaştı. Reeves, senaryonun oldukça “hırslı” olduğunu düşündüğünü belirtirken aynı zamanda bunun olması gerektiği gibi olduğunu da vurguladı.

 

En son John Wick 3: Parabellum'da izleyip ve aksiyonun dibine birlikte vurduğumuz Keanu Reeves’in canlandıracağı Neo karakteri bakalım kült film serisinin 4. filmi olan Matrix 4'da neler yaşayacak?

 

Merakla beklenen Matrix 4'da ünlü aktöre Carrie Anne Moss yine Trinity karakteri olarak eşlik edecek. Filmin çekimlerine 2020 yılında başlanması ve filmin 2022 yılı içerisinde vizyonda izleyici ile buluşması planlanıyor.

 

Matrix 4'un senaryosunu Aleksandar Hemon, David Mitchell ve Lana Wachowski'den oluşan bir ekip kaleme alırken; filmin yönetmen koltuğunda ise Lana Wachowski oturacak.