Sinemalar.com

Ben Affleck, İki İşi Birden Üstlenecek

Ben Affleck, İki İşi Birden Üstlenecek
29 Temmuz 2009

Hollywood\'un süper yıldızı Ben Affleck, Chuck Hogan\'ın romanından beyazperdeye uyarlanacak olan "The Town" isimli film projesinde hem yönetmen koltuğuna oturacak hem de filmin başrolünde oynayacak. Filmin diğer başrol oyuncuları ise, "Mad Men" isimli filmden tanıdığımız Jon Hamm ile "Vick Cristina Barcelona"nın güzel yıldızı Rebecca Hall.

 

Filmde banka soyguncusunu canlandıracak olan Affleck, üç kişilik ekibi ile birlikte bir banka soygununda esir aldığı güzel Claire\'ye ( Rebecca Hall) aşık olacak. FBI ajani rolündeki Hamm ise, soyguncuları demir parmaklıkların arkasına göndermek için büyük bir mücadele verecek.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
selenia (Dublör) | 17 Ocak 2011, 07:54

 Filmi bikaç gün önce izledim ve yönetmenliği,oyunculuğunun önüne geçmiş diye düşünüyorum.Güzel bir hırsız polis mücadelesi olmuş.

Cevap Yaz
0
0
yil-gor (Artist) | 29 Temmuz 2009, 19:06

Son zamanlarda oyuncu olarak biraz geri planda kalmıştı. Sanırım kemera arkasına hazırlanıyor. Kardeşi Casey Affleck ile beraber çok temkinli ve sağlıklı ilerliyorlar.

Cevap Yaz
0
0
Moonsy (Dublör) | 29 Temmuz 2009, 12:41

Bence Ben Affleck iki işide başarabilir zaten oyuncu olarakda kendisini çok beğenirim bakalım yönetmen olunca nasıl olucak merakla bekliyorum :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz