Aşk Tesadüfleri Sever 2’den Teaser Müjdesi

20.10.2019 10:51

2011’de izleyici ile buluşan ve çok sevilen romantik dram filmi Aşk Tesadüfleri Sever’in ikinci filmi olan, gerçek bir hikayeden esinlenen Aşk Tesadüfleri Sever 2, geçmişin aşklarını, günümüzün lakayıt ilişkileri ile karşılaştırıyor. Film 1960’lara kadar uzanarak seyircisini de uzun bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.


5 yıllık bir hazırlık aşamasının ardından, Temmuz sonunda çekimlerine başlanan Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020 tarihinde dev ekranda sinemaseverlerle buluşacak.

 

Yönetmenliğini İpek-Ömer Faruk Sorak çiftinin üstlendiği Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin başrollerini Nesrin CavadzadeYiğit KirazcıElif Doğan ve Aytaç Şaşmaz gibi oyuncular üstlenirken filmde Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen ve Eli Mango gibi isimler de yer alıyor. Ayrıca uzun bir aradan sonra yeniden beyaz perdede izleme şansı yakalayacağımız Zuhal Olcay, filmin Ankara’da devam eden çekimlerinde yer aldı. En son 2009 yılında Güz Sancısı filminde rol alan Olcay’ı son yıllarda sıklıkla televizyon dizilerinde görüyoruz.

 

Senaryosunu İpek Sorak’ın kaleme aldığı, tesadüflerle örülü aşk hikayesinden yayınlanan teaserı yukarıdan izleyebilirsiniz.