Merakla Beklenen Irishman’den Yeni Bir Video Paylaşıldı

30.10.2019 10:16

Netflix’in merakla beklenen  Al Pacino ve Robert De Niro başrollü  yapımı The Irishman’in izleyici ile buluşmasına sayılı gün kala filmden yeni bir video paylaşıldı.


2007 yapımı Köstebek ile Oscar heykelciğine uzanan usta yönetmen Martin Scorsese’in yönetmen koltuğunda oturduğu film; oyuncu kadrosu ve yönetmeninin dışında yüksek bütçesi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Yıllar önce Goodfellas ve Casino filmlerinde birlikte çalışan Martin Scorsese, Robert De Niro ve Joe Pesci’yi 22 yıl sonra yeniden bir arada ekranda görme şansı yakalayacağımız The Irishman’de bu muhteşem üçlüye eklenen Al Pacino’yu da es geçemeyeceğiz.

 

Charles Brandt’ın I Heard You Paint Houses isimli romanından Steven Zaillian tarafından uyarlanan film; Frank 'The Irishman' Sheeran isimli bir tetikçinin hikâyesini anlatıyor. Filmde, Irishman’i Robert De Niro canlandırırken; Al Pacino ise bir işçi lideri olan Jimmy Hoffa'ya hayat veriyor.

 

Merakla beklenen The Irishman'de ayrıca Harvey KeitelJack HustonJesse Plemons ve Anna Paquin gibi oyuncular da yer alıyor. The Irishman, 27 Kasım tarihinden itibaren Netflix üzerinden izlenebilecek.