Fast and Furious 9’un Çekimleri Tamamlandı!

12.11.2019 11:43
Fast and Furious 9’un Çekimleri Tamamlandı!

Hayranlarına müjde! Fast and Furious serisinin 9. Filminin de çekimleri nihayet tamamlanmış olsa da sevilen aksiyon filminin detayları henüz paylaşılmadı.


22 Mayıs 2020 tarihinde ülkemizde izleyicisiyle buluşması beklenen Fast and Furious 9’un setinden birkaç fotoğraf ve filmin oyuncularının paylaştığı birkaç video dışında bir ipucumuz olmadı. Serinin 9. Filminde de önceki filmlerde olduğu gibi filmin ana karakteri Dominic Toretto’ya Vin Diesel, sevgilisi Letty’e Michelle Rodriguez, kardeşi Mia’ya ise Jordana Brewster hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Helen Mirren, Charlize Theron, Lucas Black, Tyrese Gibson ve hatta Cardi B gibi ünlü isimler de yer alıyor!

 

Henüz konusunun detaylarını öğrenememiş olsak da filmin senaryosunu Daniel Casey, Chris Morgan ve Gary Scott Thompson kaleme alıyor.

 

Filmin yönetmenliğini ise serinin önceki filmlerinde de yönetmen koltuğunda oturan Justin Lin üstlenirken; Lin’den gelen açıklamaya göre yine kendisinin yöneteceği serinin 10. Filmi ile seri sonlandırılacak.