Merakla Beklenen Sex Education Karakter Posterleri Geldi

26.11.2019 16:08
Merakla Beklenen Sex Education Karakter Posterleri Geldi

Netflix’in sevilen dizisi Sex Education, 17 Ocak 2020 tarihinde ikinci sezonu ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken, diziden dün yayınlanan set görüntülerinin hemen ardından karakter posterleri de geldi!


2019 yılında yayınlanan ilk sezonu  bölümden yayınlanan Sx Education’ın başrollerini Simone Ashley, Asa Butterfield, Gillian Anderson gibi isimler paylaşırken onlara Ncuti Gatwa, Emma Mackey, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling gibi isimlerin de yer aldığı kalabalık bir kadro eşlik ediyor. Dizinin yaratıcılığını ise ilk dizi tecrübesi ile karşımızda olan  Laurie Nunn üstleniyor.

 

Netflix’in sevilen komedi dizisi Sex Education’ın konusu ise İngiltere'nin Moordale kasabasında yaşayan Otis Milburn'ün hayatına odaklanıyor. Annesi bir seks terapisti olan Otis, annesinden öğrendiklerini okuduğu lisede arkadaşlarıyla paylaşarak popüler olmaya çalışmaktadır. Aslında oldukça içe kapanık bir karakter olan Otis, ikinci sezonda sırılsıklam aşık olduğu yakın arkadaşı Maeve ile birlikte bir bir seks terapisi kliniği kurup, lise arkadaşlarının cinsel hayatlarındaki problemlerde onlara yardımcı olmaya çalışacak!

 

Netflix’in heyecanla beklenen yapımı Sex Education’dan yayınlanan karakter posterlerini aşağıda bulabilirsiniz.