Netflix’ten Yepyeni Bir Atiye Tanıtım Videosu

23.12.2019 18:12

Netflix ekranlarında izleyici ile buluşmasına sayılı günler kalan Türk yapımı orjinali Atiye’den, oyuncularının yer aldığı bir “10 soruda Atiye” isimli bir video yayınlandı.


Tanıtım faaliyetleri iyice hızlandırılan ve geçtiğimiz günlerde yapılan galası ile de oldukça büyük bir ses getiren Atiye dizisinin yeni videosunda başrol oyuncusu Beren Saat ‘in yanında Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun da yer alıyor. Oyuncuların dizideki karakterlerini anlattığı video, merakla beklenen diziye izliyici de hazırlıyor.

 

Senaryosunu Nuran Evren Şit ve Jason George’un kaleme aldığı Atiye; Şengül Boybaş'ın “Dünyanın Uyanışı” adlı kitabından uyarlanan fantastik dizi aynı zamanda gizem ve dram öğeleri de içeriyor. Dizinin konusu işe söyle; genç ve güzel bir ressam olan Atiye ailesi ve sevgilisi Ozan ile son derece sıradan ve mutlu bir yaşam sürdürmektedir. Atiye'nin tüm düzeni bir gün dünyanın en eski tapınağı olarak bilinen Göbeklitepe’ye gerçekleştirdiği gezi ile tamamen değişir. Atiye'nin söz konusu bölgede yaptığı bu turistik amaçlı gezi sırasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağ olduğunu fark eder. Hayli ilgisini çeken bu gizemli olayın peşine düşmeye karar veren Atiye, antik tapınakta geçmişini aramaya ve tapınak ile kendisi arasındaki bağın ne olduğunu anlamaya karar verir.

 

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan Atiye, 27 Aralık’ta Netflix ekranlarında yerini alacak!