You’dan 3. Sezon Müjdesi

15.01.2020 10:26
You’dan 3. Sezon Müjdesi

Aralık sonunda Netflix ekranlarında ikinci sezonu ile yerini alan You’dan üçüncü sezon onayı aldığına dair bir video yayınlandı.


Netflix’in sevilen dizilerinden olan You, Caroline Kepnes’ın aynı isimli kitabından uyarlanıyor. İlk sezonu ile beğeni toplayan You’nun başrolünde Gossip Girl’ün Dan’i olarak akıllarımıza kazınmış olan Penn Badgley yer alıyor. Badgley, 3. Sezon onayı alan You’da interneti ve sosyal medyayı sevdiği kadına yaklaşmak ve onunla ilgili en mahrem detayları toplamak için kullanan ve büyüleyici bir kadını takıntı haline getiren Joe Goldberg'e hayat veriyor.

 

İkinci sezonda Victoria Pedretti‘nin Love karakterine hayat vererek Badgley ile başrolü paylaşmış ve üçüncü sezonda da yeniden birlikte ekranlara döneceklerinin sinyallerini vermişti. Greg Berlanti ve Sera Gamble’ın yaratıcılığını üstlendiği başarılı Netflix dizisi You’nun yeni sezonu, dizinin resmi sayfası üzerinden bir video ile açıklandı. Ancak dizinin yayınlanma tarihi ya da diğer ayrıntıları henüz paylaşılmadı.