Mindhunter 3. Sezondan Kötü Haber!

17.01.2020 12:36
Mindhunter 3. Sezondan Kötü Haber!

Netflix’in 2017 yılından beri hayatımızda olan gerilim ve suç dizisi Mindhunter’ın merakla beklenen 3. Sezonundan gelen haber dizinin sevenlerini üzdü.


David Fincher’ın yapımcı ve yönetmen olarak aktif olarak rol aldığı dizi; Fincher’ın yoğun programı nedeniyle bilinmeyen bir süre için rafa kaldırıldı. Oyuncuların sözleşmesinin de iptal edilmesi ile bunun kısa bir süre olmadığı netlik kazandı.

 

Netflix yöneticileri konu hakkında; “Fincher, ilk Netflix filmi Mank'ı yönetmeye ve ikinci Love, Death and Robots sezonunu üretmeye odaklanıyor, “Mindhunter'ı gelecekte tekrar gündeme alacağız, oyuncularımızla da iletişimimiz devam edecek ancak belirsizlik sürerken, oyuncuların yeni çalışmalarını keşfetmelerini ve başka iş aramalarını engellemenin adil olmadığını hissettik.” Şeklinde bir açıklama yaptı.

 

Seri katillerin ortak noktalarını bulaya çalışan Ajan Holden Ford’un hikayesine odaklanan dizi  aslında Netflix’in sevilen dizileri arasında yer alıyordu. Bu sebeple önümüzdeki yıllarda 3. Sezon ile belki geri dönebilir.