Sinemalar.com

Sex And The City 2 Geliyor!

Sex And The City 2 Geliyor!
18 Eylül 2009

Kalforniya, 17 Eylül 2009 – 2008 yazının hit film “Sex and the City”nin devam filmi “Sex and the City 2,”nin çekimleri New York City’de (başka nerede olabilirdi ki?) başladı. Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon, dört iyi arkadaşı canlandırdıkları filmdeki rollerini tekrar üstlendiler. “Tekrar bu muhteşem ekiple birarada olmak ve New York City’de film çekme ayrıcalığını yakalamak muhteşem bir ayrıcalık” diyen Sarah Jessica Parker; “Önümüzdeki birkaç ay içinde yaşayacağımız macera için sabırsızlanıyoruz” diye de ekledi.

 

Tabi ki, bu kadınların erkekleri de tekrar aramıza dönüyorlar; Bu devam filminde Mr. Big rolünde Chris Noth, Steve rolünde David Eigenberg, Harry rolünde Evan Handler, Smith rolünde Jason Lewis, Anthony rolünde Mario Canton ve Stanford Blatch rolünde Willie Garson tekrar karşımızda olacaklar.

 

Ayrıca, “Sex and the City 2” Tv dizisinin ve ilk sinema filminin yaratıcı ekibini de tekrar biraraya getiriyor. Michael Patrick King, bir kez daha senaryosunu da yazdığı filmi yönetiyor. Yönetmen King, “ İkon haline gelmiş bu muhteşem dört kadının hikayesine devam etme lüksüne sahip olmak muhteşem bir durum. İlk filmi sonuna kadar destekleyen, filmin ve dizinin hayranlarını eğlendirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye belirtti.


King, John Melfi, Sarah Jessica Parker, ve Darren Star ile birlikte filmin yapımcıları arasında da yer alıyor. Yönetici yapımcılar ise; Toby Emmerich, Richard Brener ve Marcus Viscidi.  Kadroya tekrar dönecek isimler de şöyle sıralanıyor; görüntü yönetmeni John Thomas, yapım tasarımcısı Jeremy Conway, kompozitör Aaron Zigman ve kostüm tasarımcısı Patricia Field.

 

Ülkemizde ve dünyada Temmuz 2010’dan itibaren vizyona girmesi planlanan “Sex and the City 2”, dünya çapında 415 milyon dolar hasılat elde eden ilk filmin hikayesini kaldığı yerden devam ettiriyor. Orjinal film, Candace Bushnell’in yazdığı, ödüllü popüler HBO dizisinden sinemaya uyarlandı. Filmin tamamı New York ve çevresinde çekilecek.

Tüm yorumlar (5)

Avatar
JenGarner (Star) | 10 Mayıs 2010, 22:32

bence birincisi çok güzel bitti. bu büyüyü bozmasalardı daha iyi olurdu ama bunuda izlemek ayrı bir keyifli olucak eminim:)

Cevap Yaz
0
0
HiHitlerAd (Jön) | 22 Eylül 2009, 18:39

Yönetmenin dewam etmeyi düşünmediğini okumuştum acaba vazgeçiren ne oldu.

Cevap Yaz
0
0
hanimaga28 (Profesyonel) | 20 Eylül 2009, 13:08

ilk film gerçekten güzeldi umarım buda böyle olur

Cevap Yaz
0
0
kadriee (Figuran) | 18 Eylül 2009, 16:11

İlk film gerçekten güzeldi,duygusallık dozundaydı,umarım ilk film kadar başarılı olur,bizde izleriz ;)

Cevap Yaz
0
0
sreck (Dublör) | 18 Eylül 2009, 14:31

ilki gerçekten muhteşemdi 2.si de öyle olacaktır eminim sex and the city'i artık beyaz perdede izleyeceğiz demek :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz