Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (31 Ekim - 6 Kasım)

09.11.2022 10:48
Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (31 Ekim - 6 Kasım)

Netflix Türkiye 31 Ekim - 6 Kasım 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta yazar Steven Moffat ve oyuncu David Tennent'ı tekrar buluşturan "Inside Man" çekerken onu 2. sırada, "The Bastard Son & The Devil Himself " izledi. "Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

 

1 - Inside Man

Mini Dizi

ABD'de idam cezasına çarptırılan bir mahkûm, bir İngiliz papaz ile evinin altındaki mahzende mahsur kalan bir kadının yolları hiç beklenmedik bir şekilde kesişir.

 

2 - The Bastard Son & The Devil Himself 

1. Sezon

On altı yaşındaki Nathan, dünyanın en tehlikeli cadısının gayri meşru oğludur. Babasının izinden gideceğinden korkan Nathan, çocukluğu boyunca yakından izlenir. "İyi" ve "kötü" arasındaki sınırlar aşınırken, Nathan - yaramaz Annalise ve karizmatik Gabriel ile birlikte - yakında gerçekte kim olduğunu keşfedecek.

 

3 - DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story)

1. Sezon

Milwaukee Canavarı'nın hikayesi, kurbanların ve Wisconsin'de uzun süre devam eden bir ölüm çılgınlığına sebep olan polis beceriksizliğinin bakış açısından anlatılıyor.

 

4 - Gözcü (The Watcher)

1. Sezon

Hayallerindeki eve taşınan evli bir çift, "Gözcü" imzalı bir takipçiden gelen korkunç mektuplarla tehdit edilmeye başlar.

 

5 - Şimdiki Aklım Olsaydı (If Only)

1. Sezon

Hayal kırıklığı yaratan evliliğinin 10. yılındaki Emma bu durumla başa çıkmakta zorlanırken son on yılı en baştan tekrar yaşamak için inanılmaz bir fırsat elde eder.

 

6 - Andropoz

1. Sezon

Andropozun başlangıcında, 50'sinde bir aile babası değişime takıntılı hale gelir ve mutluluğun peşinden gitmeye karar verir.

 

7 - Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities

1. Sezon

Bu uğursuz hikayeler antolojisi, "The Babadook," "Splice," "Mandy" ve daha pek çok filmin yönetmenleri de dahil olmak üzere günümüzün en saygın korku yaratıcılarından bazıları tarafından anlatılıyor.

 

8 - From Scratch

Mini-Dizi

Bu sürükleyici aşk öyküsünde, Amerikalı bir kadın İtalya'da tanıştığı Sicilyalı bir adamı sever ve kaybeder. Tembi Locke'un çok satan anılarından uyarlandı.

 

9 - Cafcaflı Dubai

Realite Şov - 1. Sezon

Bu sürükleyici aşk öyküsünde, Amerikalı bir kadın İtalya'da tanıştığı Sicilyalı bir adamı sever ve kaybeder. Tembi Locke'un çok satan anılarından uyarlandı.

 

10 - Manifest

4. Sezon

Dizinin 4. sezonunun ilk bölümünde, bir "Calling"i araştırırken, Michaela gizemli bir kaçak yolcu bulur. Ben inançlarına sıkı sıkıya sarılır. Cal bir ipucu bulmak için saklandığı yerden çıkar.

 

Kaynak: https://top10.netflix.com/turkey/tv