Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Johnny Sneed

The Guardian 1. Fragmanı
Johnny Sneed profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.8/ 10
7 oy
2 kullanıcının favorisi

Johnny Sneed

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Biyografisi

Gulfport, Mississippi, Johnny bir yerli, 2001 yılında avukat olarak Los Angeles\'da bir aktör olarak bir kariyer, California sürdürmeye mesleği bıraktı. O aslında varlık birden avukat tasvir daha eğlenceli geçirdi.

Johnny en son Heartbreak Kid Farrelly kardeşler Ben Stiller ve Michelle Monaghan başrollerini özelliği Dreamworks çalışma tamamlandı. Ayrıca Jimmy Fallon ve Drew Barrymore ile FOX 2000 film Fever Pitch ortaya çıktı. Diğer filmi kredisi Surfer Dude, Sleepover ve First Daughter içerir.

Johnny televizyon dünyasında eşit başarılı olmuştur. 2008 yılında aynı yıldız olacak \"Tommy\" Rashida Jones, Craig Bierko ve Shaun Majumder ile Fox komedi dizisi, Unhitched içinde. Johnny de son NBC pilotlar in Alpha Anne ve Yalanlar ve onlara söyle Wives oynadı. Diğer televizyon kredi My Name dahil Earl, House, Sleeper Cell, CSI ve CSI geçerli: NY, Boston Legal ve ER.

Zaman Johnny hareket değil, o fotoğraf çekme ve bantları Şeker Fantastik ve Poolhouse ile bateri ve saksafon çalmaya. Johnny Sneed seni seviyor.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 4 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (0)
Avatar
Görüşleriniz