Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Ji Seong

Whatcha Wearin'?
Ji Seong profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.3/ 10
101 oy
143 kullanıcının favorisi

Ji Seong

Güney Kore

27 Şubat 1977

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Popüler Yorumlar

maboy (Figuran) | 11 Temmuz 2015, 01:04

Daha önce hiç bir dizi yada filmini izlemediğim için kill me heal me de ilk tanıdım kendisini ahhh niye daha önceden tanımadıysam bu iyi oyuncuyu? Bir insan bu kadar mı güzel rol yapar çok ciddi söylüyorum ben dizi de böyle birden çok rolden role giren birisini görmemiştim ve hiç bu kadar da gülmemiştim :)

0
5
esenlikci (Profesyonel) | 3 Şubat 2015, 17:02

Benim için yeri çok özeldir Ji Sung'un. Ev sevdiğim Koreli oyuncudur kendisi. Uzun zamandır Kore dizileri tat vermediği için izleyemiyordum. Ji Sung'un dizisinin çıktığını duyduğumda hemen açtım ve izlemeye başladım(Kill Me Heal Me). Çünkü biliyordum ki oyunculuğuyla beni diziye bağlayacaktı ve öyle de oldu. Adam oyunculukta sınır aşmış resmen. Gerçekten oynadığı dizileri izlediğimde dizinin içinde kayboluyorum resmen. Mükemmel oyunculuğyla beni sürükleyip götürebilmesi bakımında sıkı bir takipçisi ve destekçisiyim. Yorumu neden daha önceden yazmadığıma da gelirsek. Genelde acayip sevdiğim oyuncu, film ya da dizilere yorum yazmakta zorlanmamdır. Ne yazacağını neden bahsedeceğini bilemiyor insan. Çok seviyorum seni Ji Sung böyle devam et. Bu muhteşem oyunculuğu esirgeme bizden ve seni daha çok görebilme fırsatını ver bize. :):)

0
5

Tüm yorumlar (27)

Avatar
gyuniim (Amatör) | 20 Temmuz 2017, 11:55

Bu adam gerçekten efsane. Şahane bir oyuncu. Yaşıyormuşçasına oynuyor ve çok

Cevap Yaz
0
0
fikretbey (Figuran) | 11 Mayıs 2016, 02:49

kill me heal me de oyunculuğu çok iyiydi..tüm karakterlerin hakkını vermişti..

Cevap Yaz
0
1
o-ha-ni (Dublör) | 13 Eylül 2015, 00:11

yeni jönüm yeni oppam diyebilirim valla kill me heal me de ki performansı 10 numaraydı :)

Cevap Yaz
0
0
Hanryvolt (Efsane) | 23 Ağustos 2015, 22:24

Bir çok filmi ve dizisi var ama bir türlü ne dizisini nede filmini izledim taki eşsiz yapımı Kill Me, Heal Me dizisine kadar. Övgüler iltifatlar yetersiz kalır bence oyuncuya, dizideki oyunculuğu büründüğü karakterler tek kelimeyle harikaydı izleyiciyi kendine hayran bırakan ve herkezin kafasında yer edinecek harika bir oyuncu takdir ediyorum oyunculuğunu...

Cevap Yaz
0
1
eda_nur (Figuran) | 21 Ağustos 2015, 18:03

Kill Me Heal Me dizisinde sonra en büyük hayranlarında biri haline geldim resmen. Müthiş bir yetenek. Ayrıca çokta karizmatik. Diğer yapımlarını da en kısa zamanda izleyeceğim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz