Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Elizabeth Gillies

Güzel Kızlar Kulübü Fragman
Elizabeth Gillies profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.0/ 10
28 oy
28 kullanıcının favorisi

Elizabeth Gillies

ABD

26 Temmuz 1993

Biyografisi

Elizabeth Egan Gillies (d. 26 Temmuz 1993), kısaca Liz Gillies, Amerikalı aktris, şarkıcı ve dansçı. Broadway'de izleyiciyle buluşan 13 müzikalindeki Lucy rolüyle bilinmektedir. Ayrıca Nickelodeon kanalında yayınlanan Victorious dizisindeki Jade West rolüyle ünlenmiştir.

Katkıda Bulunduğu Son 3 Yapım

Popüler Yorumlar

idonutcare (Dublör) | 21 Ağustos 2011, 10:41

Bende tam diyecektim ki \"Elizabeth gillies\" var mıdır acaba? varmış.. Çok sevindim, tüm filmlerini izledim ve tabi ki favori dizilerimden biri olan \" victorious\"dada izledim onu. \"Jade\"karakterini oynuyor Victorious\'da! Güzel kızlar kulübü,Harold adlı filmlerinide izledim. Harold adlı filmde fazla çıkmadı ama genede güzel oynadı. ama tabi ki en iyi performansı \"Victorious\" dizisinde sergiliyor. Gerçekten çok başarılı.. Sadece bu kadarla değil! birde sesi var.Harika bir ses hemde.. Bana göre Miley Cyrus, Demi lovato gibi bir çok abudik Disney yıldızını sallar. Sesiyle,oyunculuğuyla.. ve tabiki çokta güzel ve tatlı. Elizabeth gillies\'i çok seviyorum, Ariana\'mla çok iyi arkadaşlar ayrıca. İlk yorumda benden oldu buarada, mutluyum . SEVİYORUM SENİ LİZ GİLLİES!

0
4
zeynep_duran_5055 (Amatör) | 3 Şubat 2013, 18:24

Elizabeth gillies i ilk nickoledeon da victorious dizisinde görmüştüm o günden beri en büyük hayranıyım.sadece bir filmini izledim o da güzel kızlar kulübü.Çok başarılı bir sanatçı.Ayrıca çok ta güzel bir sesi var.Bazen ona benzemeye çalışıyorum. SENİ ÇOK SEVİYORUM LİZ GİLLİES...

0
4

Tüm yorumlar (4)

Avatar
lemuizolanski (Figuran) | 4 Eylül 2014, 17:23

Liz Gillies Gotik kızı oynamada onun üstüne yoktur,çok başarılıydı keşke Victorious bitmeseydi.

Cevap Yaz
0
1
zeynep_duran_5055 (Amatör) | 3 Şubat 2013, 18:24

Elizabeth gillies i ilk nickoledeon da victorious dizisinde görmüştüm o günden beri en büyük hayranıyım.sadece bir filmini izledim o da güzel kızlar kulübü.Çok başarılı bir sanatçı.Ayrıca çok ta güzel bir sesi var.Bazen ona benzemeye çalışıyorum.
SENİ ÇOK SEVİYORUM LİZ GİLLİES...

Cevap Yaz
0
4
gerilimkolik (Dublör) | 4 Eylül 2012, 21:59

çok başarılı ve güzel bir oyuncu.Victorious dizisindeki en sevdiğim karakteri canlandırıyor.Jade'i.The Clique filminde de oynamıştı ama orda pek büyük bir rolü yoktu.ilerleyen zamanlarda daha çok filmde göreceğimizi umut ediyorum.

Cevap Yaz
0
2
idonutcare (Dublör) | 21 Ağustos 2011, 10:41

Bende tam diyecektim ki "Elizabeth gillies" var mıdır acaba? varmış..
Çok sevindim, tüm filmlerini izledim ve tabi ki favori dizilerimden biri olan " victorious"dada izledim onu. "Jade"karakterini oynuyor Victorious'da!
Güzel kızlar kulübü,Harold adlı filmlerinide izledim. Harold adlı filmde fazla çıkmadı ama genede güzel oynadı. ama tabi ki en iyi performansı "Victorious" dizisinde sergiliyor. Gerçekten çok başarılı.. Sadece bu kadarla değil! birde sesi var.Harika bir ses hemde..
Bana göre Miley Cyrus, Demi lovato gibi bir çok abudik Disney yıldızını sallar. Sesiyle,oyunculuğuyla.. ve tabiki çokta güzel ve tatlı.
Elizabeth gillies'i çok seviyorum, Ariana'mla çok iyi arkadaşlar ayrıca.
İlk yorumda benden oldu buarada, mutluyum .
SEVİYORUM SENİ LİZ GİLLİES!

Cevap Yaz
0
4
Görüşleriniz