Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Yoko Ono

The U.s. Vs. John Lennon Fragmanı
Yoko Ono profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
5.3/ 10
7 oy
3 kullanıcının favorisi

Yoko Ono

Japonya

18 Şubat 1933

Biyografisi

Yoko Ono Japon-Amerikalı aktrist ,müzisyen ,söz yazarı ve barış aktivisti.John Lennon\'la yapılan evliliği ile tanınır.The Beatles\'in dağılmasına sebeplerden de bir tanesidir.Din değitirmiş bir Hıristiyandır.

Katkıda Bulunduğu Son 4 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (1)
Avatar
tarsuss (Jön) | 10 Ekim 2010, 22:37

Yoko Ono. John Lennon'un ikinci karısı, ikinci oğlu Sean'in annesi. Ve büyük ihtimal ile en mutlu olduğu, en verimli olduğu hatta en çok Peace için çalıştığı yıllardır Yoko ile beraber olduğu yıllar.
Yoko Ono'ya John Lennon yüzünden bir hayranlık duymuyorum yani kuru bir hayranlık değil. Yoko Ono'ya ayrı bir şekilde hayranlık duyuyorum. The Beatles dağılma sebebi olarak bilinir, bunu pek bizler bilemeyiz. O Mükemmel 4lü, Yoko Ono ve Allah dışında.
Grubu Plastic Ono band dinlenmeye değerdir. Ve tabiikide John Lennon ile yaptığı her albüm ve kendi albümleride.
Unfinished Music No.1: Two Virgins, albüm kapağı çok ses getirmiş. Hair Peace/Bed Peace süresi içinde hep yatakta kalmışlar. The Beatles'in The Ballad of John and Yoko şarkısı dinlenerek John ve Yoko aşkının ne denli zorduğunu anlayabiliriz. Ve Ono sea-child'dir. Beatles şarkılarında sıkça geçen sea-child.
Allah, Yoko Ono'ya uzun ömürler versin. Imagine Peace Tower'ı yıllar boyunca yaşatsın ve John Lennon'un ardından bu dünyadaki herkesin, her canlının istediği Peace'i getirme çabalarına devam etsin.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz