Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Glenn Jacobs

Ölüm Çıkmazı
Glenn Jacobs profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.1/ 10
70 oy
58 kullanıcının favorisi

Glenn Jacobs

ABD

26 Nisan 1967

Kane 

Glenn Jacobs Biyografisi

Glen Thomas Jacobs, sahne adıyla Kane İspanyol/Amerikan asıllı profesyonel bir güreşçidir.

1967'de Torrejón de Ardoz, Madrid'de doğan Kane, Amerika\'da güreşmeye başlamadan önce üniversitede yedek öğretmenlik yapmıştır.

Kane ilk yıllarında Undertaker\'a saldırarak kendine ün sağlamıştır. Onun Mankind, HBK ve birçok güreşçi ile yaptığı maçlara karışarak onun kaybetmesini sağladı. Daha sonra onunla takım oldu ve WWE\'nin gelmiş geçmiş en iyi takımlarından birini oluşturdular. Kane ilk yılarında maskeli bir güreşçiydi. Daha sonra Triple H ile yaptığı maçı kaybedince maskesiz güreşmeye başladı.

Kane Stone Cold ile bir mça çıktı ve bu maçı kaybettiğinde kendisini yakarak öldüreceğini söylediği için Undertaker bu maçta ona yardım etti ve kazanmasını sağladı.Fakat Kane Stone Cold a daha sonra yenildi. İlerleyen günlerde de Kane Mankind ile 2 defa takım şmpiyonu oldu. Kane sonraları Undertaker takım şampiyonluğunu yaşadı.

2007 yılı itibarıyla Smackdown ve ECW markaları ile çalışmaktadır.

2006 yılında aktör olarak See No Evil isimli filmde rol almıştır. Kane\'in The Undertaker\'la beraber bir çok takım şampiyonlukları vardır.The Undertaker Kane\'in üvey ağabeyidir ve ikisi beraber Brothers of Destruction takımını kurmuşlardır. Ayrıca The Undertaker \'ile Wrestlemania 14 \'te karşılaşmıştır. Bu maç Th Undertaker \'ın Wrestlemania serisindeki en zor maçı olmuştur. Maçı The Undertaker kazanmıştır. Bu maçta 2 chokeslam 4 tomstone hareketi yapılmıştır. Kane 8 kere World tag team kemerini bir kere WCW tag team bir kere WWE iki kere de Intercontinental kemerini kazanmıştır. Kardeşi The Undertaker ile beraber WWE\'deki en iyi güreşçilerdendir.Bitirici hareketi Chokeslam\'dir. Wrestlemania 24\'te ECW Title\'ı kazanmıştır .ECW kemerini Chavo Guerrero\'dan almıştır.Draft Lottery 2008\"de RAW programına transfer olmuştur.Night Of Champions adlı Pay Per View \'de ECW kemerini Big Show\'un\'da yer aldığı üçlü maçta Mark Henry\'e kaybetmişdir.RAW\'a transfer olduğunda CM Punk ile Ağırsıklet kemeri maçına çıkamadığı için çok sinirlendi. Punk da onu teke tek maçta yenince siniri iyice büyüdü ve Great Amerikan Bash\'da Batista ve CM Punk Ağırsıklet kemeri maçına karışarak kemerin CM Punk\'da kalmasını sağladı. WrestleMania 25\'te CM Punk ile beraber çantayı almaya çok yaklaştı fakat çantayı CM Punk aldı.

Devamı
Gizle

Popüler Yorumlar

egeedipkurt (Profesyonel) | 1 Haziran 2014, 16:27

bizim sınıfta psikopat bir çocuk var ona benzetiyorum

0
6
SleepyGonzales8 (Artist) | 28 Ağustos 2012, 21:46

Günlük hayatta karşılaşılmayacak biri.

0
4

Tüm yorumlar (42)

Avatar
goldmaxyldz (Dublör) | 16 Eylül 2018, 23:27

rikishi ye de body slam yaptı

Cevap Yaz
0
0
goldmaxyldz (Dublör) | 31 Mayıs 2018, 12:31

yenildiği kişiler
shield 3 lüsü,ryback,undertaker,cena,hbk,batista,snitsky,edge,rey mysterio,cm punk,jericho,triple h,daniel bryan,randy orton,dolph ziggler,mark henry,big show,khali,the rock,kurt angle,benoit,steve austin

Cevap Yaz
0
0
Tomhaardy (Artist) | 31 Ekim 2017, 05:22

Eskiden PlayStation iki oynarken en çok aldığım karakterlerden biri idi Kane. Abisinden daha samimi ve iyi buluyorum.

Cevap Yaz
0
1
aliyildiz_53CP (Profesyonel) | 5 Ekim 2017, 21:21

mark henry e bodyslam da yapmıştı

Cevap Yaz
0
0
_A89N (Figuran) | 29 Ağustos 2017, 09:58

vader a vertical suplex te yaptı

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz