Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Green Day

Transformers 2 Fragman
Green Day profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.2/ 10
109 oy
140 kullanıcının favorisi

Green Day

ABD

Bu bilgi mevcut değildir.

Biyografisi

Green Day, Amerikalı dünyaca ünlü bir Punk Rock grubudur.

Albümleri ABD'de 22 milyon, dünya çapında 50 milyon satmıştır ve bu sebeple tüm zamanların en başarılı punk rock grubu ünvanını almışlardır..[1] Green Day 3 tane Grammy ödülü -Dookie ile en iyi Alternatif Albüm, American Idiot ile en iyi Rock Albümü, ve "Boulevard of Broken Dreams" parçası ile yılın kaydı ödülünü almıştır.

Tüm yorumlar (37)
Avatar
LilPunk (Dublör) | 6 Temmuz 2013, 14:24

Bi punk rock dinleyicisi olarak ben onları gelmiş geçmiş en iyi punk rock gruplarından biri olarak görüyorum. bana özgürlüğü ve enerjiyi hatırlatıyolar özellikle de Billie Joe dünyaya uğrayacak türden biri değil.

Cevap Yaz
0
0
perseph0ne (Dublör) | 6 Mart 2012, 01:15

dinlediğim en iyi gruplardan birisi. Bir kaç şarkısına takılmış durumdayım. aynı şarkılarını günde 4-5 kez dinlediğim oluyor Holiday şarkısının ayrı bi havası var.! =)

Cevap Yaz
0
0
Lp-eagle11 (Dublör) | 17 Ağustos 2011, 15:23

NOBODY LİKES YOU
EVERYONE LEFT YOU
THEY ARE ALL OUT WİTHOUT YOU
HAVİNG FUN..
Süperler en sevdiğim gruplardan biri çok güzel şarkıları var özellikle AMERİCAN IDIOT albümlerinde muhteşem şarkıları var biraz eğlence ve ROCK N ROLL isteyenlere...

Cevap Yaz
0
0
greendayPUNKSGOD (Amatör) | 9 Ağustos 2011, 21:34

yaptıkları müzik, beni daha bir canlı tutuyor diyebilirim. insanlar bana ''en sevdiğin green day şarkısı nedir?'' diye sorduklarında cevap veremiyorum çünkü 1987' den beri yaptıkları her şarkının, her sözüne ve her notasına aşığım!

Cevap Yaz
0
0
mysteryboils (Artist) | 3 Ağustos 2011, 09:57

Green Day.. En sevdiğim gruplardan.. American Idıot, Wake Me Up When September Ends, Know Your Enemy, 21 Guns, Holiday, Minority, Do Da Da, Jesus Of Suburbia, Boulevard Of Broken Dreams, Before The Lobotomy gibi her şarkısını sıkılmadan dinleyebiliyorum =))
\"Don\'t want to be an American idiot. Don\'t want a nation under the new media And can you hear the sound of hysteria? The subliminal mind f*ck America.\"
müthiş yaa =))

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz