Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Ertekin Akpınar

Ertekin Akpınar profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0/ 10
3 oy

Ertekin Akpınar

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Tüm yorumlar (2)
Avatar
Sementa82 (Amatör) | 19 Kasım 2009, 21:43

Gerek sarsıcı konusu gerekse içeriğindeki büyük travmaları,ruhsal savaşları,hayata tutunma gayelerini temsil edebilmek adına tercih edilen oyuncuları olsun büyük cesaret isteyen ve anlayabilmek için yürekle izlenmesi gereken şık bir yapıt olmuş.Yönetmenin,kömedi dalında güleç maskelerle şakıyan ve böyle sevdiğimiz isimlere,bu kadar iddalı ve telafisiz hüzünler zırhını giydirebilmesi de ayrı bir sanatkârlık.Yaşandığı zamandan beri hepimizin hayatında birşeylerin zeminini titreten bu olayı,çok farklı bir boyutuyla karşımıza çıkarıyor.Gerçekten duru bir seyir isteyen bu film için başta senarist-yönetmeni olmak üzere bütün emeği geçenleri gönülden kutluyor,yeni çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
jane17 (Amatör) | 21 Ekim 2009, 14:56

Yapitin baslangic noktasi ve hedefi dogru olmakla birlikte, ortaya cikan eser bir hayalkirikligindan oteye gidememis. Yapay ve zoraki izlenimi veren senaryo, oyuncularin ezberlerini okur tarzindaki sunumlari ile, ciddi bir cikmaza girmis. Hikayenin onemi ve degeri ne yazikki sunum ve senaryo yuzunden yipranmis. Bundan sonraki yapitlarda daha dogal ve gercekci calismalar gorecegimizi umid ederim.

Cevap Yaz
0
0
Sementa82 (Amatör) | 19 Kasım 2009, 21:47

Kesinlikle izlenmesi ve bırakılan izlerin yarattığı başka başka etkilerin gözlenmesi gereken bir film.Yıkılan sadece binalar değil insanlardır da...

0
0
Görüşleriniz