Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Cristin Milioti

The Wolf of Wall Street Türkçe Altyazılı Fragman
Cristin Milioti profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0/ 10
22 oy
10 kullanıcının favorisi

Cristin Milioti

ABD

16 Ağustos 1985

Katkıda Bulunduğu Son 3 Yapım

Popüler Yorumlar
TeddyDaniels (Figuran) | 14 Mayıs 2013, 17:52

bula bula bu kızı mı bulmuşlar çok büyük hayal kırıklığına uğradım hala sinirliyim nediyim helal olsun

0
4
Tüm yorumlar (10)
Avatar
kemerlee (Jön) | 25 Nisan 2014, 13:58

Cristin Milioti göreli bir sene oldu ve HIMYM nerdeyse ilk sezon kadar başarılı bir final sezonu yaşattı bize.İlk gördüğünde nerdeyse herkez tarafından hayal kırıklığı olarak nitelendiki bende bu yüzden marta kadar hiç bulaşmadım bölümlere. Ama Miliotinin hem yüksek enerjisi hemde başarılı performansıyla çok kısa zamanda nasıl olduğunu anlamadığım şekilde kendini sevirdi, hatta Tracy karakteri yokken biz ne yapıyordura döndük.5-6 kez seyrettiğim muhteşem la vien rose yorumuyla biten Anneniz benimle Nasıl Tanıştı bölümünden sonra tamamen bizim asıl kızımız olduki yürek burkan finaliylede Tracy'nin yeri kalbimize kazındı.Büyük Usta Martin Scorsese'nin yeni şahaserinde küçük ama akılda kalıcı rolüylede anlaşılacağı gibi önü açık genç oyuncu Cristin Milioti'nin

Cevap Yaz
0
2
Requed (Dublör) | 5 Nisan 2014, 03:58

anlamıyorum yani final oldu izledik ama hala bu kızın neden beğenilmediğini anlamıyorum minyon tipli çok tatlı bir kızdı.Bence çok haksızlık yapıldı.

Cevap Yaz
0
2
kenny438 (Amatör) | 22 Kasım 2013, 20:22

bu kıza çirkin diyenler utansın abi çok tatlı kız bi kere açın şu fotoğraflara bakın

Cevap Yaz
2
3
kemerlee (Jön) | 21 Mayıs 2013, 18:01

HIMYM şimdiye kadarki en vasat sezon finalini yaptıki kemikli suratlı hobit Cristin Milioti'nin asıl kızımızın olma ihtimali zaten dağıttı ortalığı.Tedi şimdiye kadar 50 kadar kızla gördük aralarında en vasatı(nerdeyse çirkin) hemde hiçbir tecrübesi olmayan, tanınmamış bir kız işallah yine ters köşeye yatırırlarda guruptan herhangi biridir.Bide Rachel Bilson çok daha üst düzey bir kızmış Ted öyle diyordu.Son olarak Lyndsy Fonseca gibi bir fıstığın annesinin Cristin Milioti olması için ancak evlatlık olması lazım :)

Cevap Yaz
3
2
GoodBadUgly (Amatör) | 15 Mayıs 2013, 13:59

HIMYM annesi büyük bir ihtimalle bu. Çünkü sanıyorum Barney gelecek sezon olmayacak. Söylentilere göre attığı bir twitte son kez kamera karşısına geçtiğini yazmış. Üzücü tabi ki ama Ted karakteri bu sezon çok çekti. Bence yakışır ona :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz