Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Stig Hoffmeyer

In A Better World Fragman
Stig Hoffmeyer profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0/ 10
5 oy
1 kullanıcının favorisi

Stig Hoffmeyer

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (1)

Avatar
DarkWizards (Profesyonel) | 26 Nisan 2011, 15:33

Film 29 Nisan’da tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de vizyonda..
Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu’nda Vin Diesel ve Paul Walker başta olmak üzere serinin tüm yıldızları geri dönüyor. Bu heyecan dolu kadroya Dwayne Johnson da katılınca adrenalin gittikçe artıyor.
Eski polis Brian O’Conner (Paul Walker) ve Mia Toretto (Jordana Brewster), Dom’u (Diesel) özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için soluğu Rio de Janeiro’da alırlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundadırlar. Onların ölmesini isteyen yozlazmış iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu farkındadırlar. Bunun için en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirler.

Ekibin peşine düşen sadece Rio’lu iş adamı değildir. Hedefini asla kaçırmayan inatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) da bu kaçakların peşindedir. Hobbs, Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatır. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda…
Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu 29 Nisan’da vizyona giriyor!

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz