Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Bam Margera

Jackass: The Movie Fragmanı
Bam Margera profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.2/ 10
47 oy
52 kullanıcının favorisi

Bam Margera

ABD

28 Eylül 1979

Bam Margera Biyografisi

Asıl adı Brandon Cole Margera. 3 yaşında yürümeyi öğrendiğinde duvarlara koştura koştura çarpması nedeniyle büyükbabası tarafından "bam bam" olarak çağırılmaya başlamıştır. ancak 7 yaşına geldiğinde daha cici durduğuna karar verdiği bam'i tercih etmiştir. 1988 yılından beri kaykay'la haşır neşir olması onu 13 yaşında ünlü yapmış, 18 yaşına geldiğinde ise dünyadaki en iyi kaykaycılar arasına girmesini sağlamıştır.
Kendisinin bu kadar başarılı olmasının bir sebebi ise abisi Jess Margera'nın Campkillyourself(cky) adlı grupta davul çalması olarak gösterilebilir. Telefon şakaları ve "sert müzik"leriyle yavaş yavaş Pennsylvania'da duyulmaya başlamış olan cky'ın videolarının yönetmenliğini ve başrollerini üstlenmiş olan Bam, bu videolarda genel olarak kaykaycılık ve ileri derecede kendisine zarar verebilecek hareketler ile yavaş yavaş eyalet dışında da tanınmaya başladı. 20 yaşına geldiğinde cky için yaptığı videolar ün kazanmış, yaptığı dublörlük hareketleri Johnny Knoxville tarafından keşvedilmiş, ve hayatının en eğlenceli dönemine başlamıştır.

Devamı
Gizle

Tüm yorumlar (12)

Avatar
Thut (Figuran) | 30 Aralık 2012, 10:34

Jackass :D

Cevap Yaz
0
0
blackbeta (Dublör) | 28 Eylül 2011, 19:30

cKy, Haggard, Viva La Bam'da ekip başıydı. Jackass'da süperdi. :) Tam bir çılgın, 7/10

Cevap Yaz
0
0
Justbin (Artist) | 4 Ağustos 2011, 15:00

jackass'i izlemeden önce mtv'de ki viva la bam'ini izledim.orada ekip başıydı ama jackassde gördüğüm kadarıyla geri planda kalıyordu.jackass filmlerinden sonra johnny knoxville önüne geçti benim gözümde.ama hala severim keratayı.

Cevap Yaz
0
0
kurabiyecanavari (Figuran) | 20 Nisan 2011, 15:20

bu adamın gıcık bir yüzü var nedense rahatsız oluyorum gördükçe sevmiyorum .

Cevap Yaz
0
0
graham99 (Artist) | 7 Ağustos 2010, 13:07

bu heriften bir cacık olmaz.çok itici ve bir özelliği yok.knoxville'in ekibinde fazla göze batmıyordu ama tek şova geince baş kahraman olmak için yeterli enerjisi yok.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz