Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Chris Weitz

New Moon Fragman
Chris Weitz profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.7/ 10
76 oy
39 kullanıcının favorisi

Chris Weitz

ABD

Bu bilgi mevcut değildir.

Tüm yorumlar (13)

Avatar
mythos (Figuran) | 3 Mayıs 2010, 14:07

New Moon'u neden bu adam yönetti hala anlamış değilim. Alacakaranlık'ın havasını değiştirdi, bakın ben farklıyım daha iyi yönetmenim demek için mi yaptı bilmiyorum ama performansı vasat bile değildi. Vasatın altındaydı..Filmin o parlak havasına vampir filmi konsepti oturmuyor, ha diyeceksiniz ki o film Jacob'ın filmiydi..Her ne olursa olsun devam filmlerinde birinci filmin atmosferinin tamamen yok edilmesine karşıyım..Sonuç ortada.... Volturi sahneleri bile, Alacakaranlık'taki bale salonu sahnesinin yarısı kadar etkileyici ve gizemli değildi.
Eclipse (fragmanından anladığım kadarıyla) ilk filmin soğuk havasına çok yakın. David Slade'e işte bu nedenle şimdi daha çok güveniyorum. Doğru olanı yaptı. Zaten onun tarzına yakın. Keşke New Moon'u da o yönetseydi. Ben Catherine Hardwicke'e bile razıyım Chris'in yönetmenliğini gördükten sonra.
Ayrıca Altın Pusula da berbat bir filmdi. Karınca Z'nin senaristliğini yapmış olması bile gözümde karizmasını kurtaramaz. :))

Cevap Yaz
0
0
Tristan- (Artist) | 1 Mayıs 2010, 19:15

Yeni Ay ı batıran tek isim..Resmen yeni ay başka bir film olmuş..Alacakaranlıkla ortak yönleri sadece oyuncuları..ne makyaj ne efeck nede renkler birbiri ile uyumlu..helede edward ın makyajı..resmen keş gibi gözüküyo.sadece yeni ayı ele alarak yönetmenliğini beğenmedim..

Cevap Yaz
0
0
daniel-brk (Efsane) | 8 Ocak 2010, 12:24

 
Mr. & Mrs. Smith  fi filminde görmüştüm kendisini sadece ...
 

Cevap Yaz
0
0
lillthewind (Figuran) | 17 Aralık 2009, 15:52

Yeni Ay'ı perişan etti.. Filmi çekerken aklı nerdeydi merak konusudur benim için. Yazıklar olsun sana Chris Weitz. Biletimden sana düşen payı helal etmiyorum..

Cevap Yaz
0
0
Ayfurby (Jön) | 13 Aralık 2009, 13:00

bence harika bi yönetmen...
en çok new moon,altın pusula filmlerini severim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz