Julie Bowen

7,8 39 oy

Julie Bowen Biyografi

Julie Bowen (3 Mart 1970) Amerikalı film ve televizyon oyuncusu.Mezun olduktan sonra, Bowen pembe dizi Loving bir rol oynamıştır ve \'96 ile üniversite drama sınıfı bir bölüm onu primetime yaptı. Ayrıca, ters Paul Rudd oynarken 1994 televizyon filmi Runaway Daughters öncü rol oynamıştır.

Filmlerinde, Bowen Happy Gilmore başlığı karakterin aşkı ilgi oynadı. Diğer filmlerde roller An American Werewolf Paris ve Multiplicity dahil. Televizyonda, o Taraf konuk rolleri olmuştur Beş, Strange Luck ve Dr Carter sevgilisi olarak ER yinelenen bir rolü. skeç komedi programı Stella Şort günü, Bowen bir melek oynadığı \"Yapraklar\" bölümü tırmıklama.
Belki Bowen en iyi bilinen rolü televizyon dizisi Ed, o lise İngilizce öğretmeni Carol Vessey ve kahraman sevgisi faiz, Ed Stevens oynandı idi. O zamandan beri, Bowen ortalama beş bölümlük Sarah Shephard karakterini canlandırdı Lost. 2005 sonbaharında, Bowen, avukat Denise Bauer oynayan Boston Legal ve döküm katıldı. O, 2007 yılında seri sol ancak 2008 yılında konuk oyuncu olarak geri döndü. 2008 yılında Bowen Showtime komedi Weeds tek bir anne ve Silas (Hunter Parrish) sevgisi ilgi oynama döküm katıldı.
güz 2009 yılından beri ABC durum komedisi Modern Aile Bowen co-stars, Claire Dunphy karakterini oynarken.Bowen Neutrogena için sözcüsü, en son Pure Glow ürünleri reklam oldu.

Devamını Oku
Bu sanatçı için henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!