Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Tuna Kiremitçi

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Fragman
Tuna Kiremitçi profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.1/ 10
38 oy
9 kullanıcının favorisi

Tuna Kiremitçi

Türkiye

24 Şubat 1973

Biyografisi

Katkıda Bulunduğu Son 4 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (7)
Avatar
BaRDaS (Profesyonel) | 22 Ağustos 2013, 23:44

Senarist,yönetmen,kitap yazarı falan ama pek bir artısı yok bana göre.

Cevap Yaz
0
1
kendineaitbiroda (Profesyonel) | 20 Şubat 2011, 06:50

roman yazarlığı felaket bence,senaryo konusunda uğraşsa belki daha iyi bir şeyler yapar bilemiyorum ama adını sen koy filmini izlemiş bulundum ve yönetmenlik tuna kiremitçi'yi aşar diyorum..

Cevap Yaz
0
0
tamkalbimegeldiwoglie (Jön) | 2 Eylül 2010, 03:01

Yazarlığı hakkında pek bir görüşüm yok. Yağmur Zamanını severdim. Ama gündemdeki özel hayatı hoşuma gitmiyor. Birinden ayrılıp diğerine gidiyor. Hamile eşini bıraktı başkasıyla evlendi. Sonra eşini tekrar bıraktı, bir başkasıyla oldu. Nedir bu anlamadım ki ? Yazarlığıyla gündeme gelemiyor diye mi bu davranışlar ? Kendinden soğuttu.

Cevap Yaz
0
0
Atticus (Amatör) | 15 Eylül 2009, 13:26

Türkiye'de yazar olmak zaten tek başına günahların en büyüğü. Tuna aynı zamanda sinema ve müzikle de uğraştığına göre ya çok cesur ya da da birazcık deli. Ama ikisi de kabulümüz... Yolu açık olsun!
 
 

Cevap Yaz
0
1
toklu35 (Profesyonel) | 10 Eylül 2009, 16:18

Benim için olsada olur olmasada olur bir yazar.. Kişiliğine gelince gayet dengesiz, kararsız bir insan sanıyorum ... yani en azından yüzüne bakınca bunları hissettiriyor...  Sanırım ben çok koyu bir İCLAL AYDIN severiyim ondan biraz önyargılıyım...

Cevap Yaz
0
0
hottana (Dublör) | 7 Kasım 2009, 02:09

dahi anlamındaki -de ve -da eklerinin ayrı yazılması konusundaki hassasiyetimin yanında, okuduğum iki tuna kiremitçi kitabını da son derece sığ bulduğumu ifade etmeliyim. yani iş ekleri ayrı yazmakta diil sadece; biraz da taklitten uzak hayal gücü gerektirir yazarlık, nacizane görüşüm... öte yandan tuna kiremitçi sevmiyorsak, iclal aydın mı sevmemiz lazım ??? ki kendisinden pek haz etmem... edebiyat hakkında konuşuyoruz diil mi ?! (bu cevap bilinçli bi gramer deformasyonu ile yazılmıştır, tuna kiremitçi sevmeyip orhan pamuk sevmekle ya da ayşe kulin sevmeyip sait faik abasıyanık okumakla ilgisi yoktur)

0
0
Atticus (Amatör) | 15 Eylül 2009, 13:40

Zaten Tuna sevseydiniz Türkçe'de dahi anlamındaki -de ve -da eklerinin ayrı yazıldığını şimdiye kadar çözmüş olurdunuz :-))

0
0
Görüşleriniz