Nihal Menzil

7.26415 52 oy

Nihal Menzil Biyografi

13.12.1962 YILINDA KONYA\'DA DÜNYAYA GELMİŞİM.

ASLEN SİVAS KÖKENLİYİZ.

BURCUM YAY YÜKSELEN BURCUM AKREP.

BABAMIN ASKER MENSUBU OLMASI NEDENİYLE HAYATIM İLDEN İLE TAŞINARAK GEÇTİ.

İLKOKULU BİLE İKİ AYRI İLDE BİTİRDİM.1 VE 2. SINIFI KONYA DEVRİM İLKOKULUNDA;3-4-5 MALATYA GAZİ İLKOKULUNDA OKUDUM.

BİTMEDİ ORTAOKULUDA 2 AYRI İLDE BİTİRDİM ORTAOKUL 1 VE 2 ANKARA ABİDİNPAŞA CUMHURİYET ORTAOKULUNDA,ORTA3 İSE İSTANBUL BAHÇELİEVLER ORTAOKULUNDA.

DAHA SONRA BAHÇELİEVLER LİSESİ 1 .SINIFTA OKURKEN SINAVLARINA GİRDİĞİM HAYDARPAŞA SAĞLIK KOLLEJİ Nİ KAZANDIM.İKİNCİ SINIFA GELDİĞİMDE BENİ EVLENDİRDİLER;EVLİLİĞİM BİR BEBEKLE RENKLENİRKEN KADER ELİM BİR TRAFİK KAZASIYLA 18 AYLIK EVLİLİĞİMİ BİTİRMİŞTİ.

HAYAT ARTIK ZORDU VE MÜCADELE ETMEM GEREKTİ.ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.OYUNCU OLMADAN ÖNCE BİR ÇOK SEKTÖRDE DEĞİŞİK İŞLERDE ÇALIŞTIM (tezgahtarlık-sekreterlik-anketörlük-kitappazarlaması-radyo proğramcılığı-haber spikerliği-vokalistlik.....gibi)

BENİM HAYATIMDA HERŞEY GÖRÜNTÜDE TESADÜFLERDEN OLUŞUYOR.

ASLINDA KADERİMİ YAŞIYORUM BENDE SİZLER GİBİ.İŞTE GÜZEL BİR TESADÜFTE BENİ SİZLERLE TANIŞTIRDI.

EK İŞ OLARAK SİGORTA POLİÇESİ SATTIĞIM DÖNEMDE VERİLEN ADRESE GİTTİM ARABA KASKOSU TANITIMI YAPMAK İÇİN .YER BİR AJANSTI ÇALIŞTIKLARI PROJE İÇİN SEÇİLEN OYUNCUYA ULAŞILAMIYORDU.BU PROJE SHOW TV DE YAYINLANAN \'SICAĞI SICAĞINA\' ADLI PROĞRAMDI VE BEN GERÇEK HİKAYEDEKİ KADINA BENZİYORMUŞUM ORDA HEMEN TEKLİF YAPILDI.O ANDA BİLE OYUNCULUĞU DAHA SONRA MESLEK OLARAK YAPACAĞIM AKLIMA GELMEMİŞTİ.KABUL ETTİM GİTTİM ONDAN SONRA ZATEN SÜREKLİ İŞE ÇAĞRILDIM BÖYLECE OYUNCULUK SERÜVENİM BAŞLAMIŞ OLDU.

MESLEK OLARAK ARTIK OYUNCULUĞU SEÇMİŞTİM.AMA BENİ SİZLERE SEVDİREN İLK DİZİ \'İKİNCİ BAHAR\'DIR;\'ASMALI KONAK\'LADA ARTIK AİLENİZDEN BİRİ GİBİ SAHİPLENDİNİZ VE SEVDİNİZ.

1996 YILINDAN BERİ İŞİMİ SAYGI,SEVGİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAKLA SAHİPLENDİM..

İŞTE KISACA BÖYLE HERKESİN BİR HAYAT HİKAYESİ VAR .BENİMKİDE BAZAN ÇOK ÖZEL ,BAZAN ÇOK ACI , BAZANDA ÇOK GÜZELLİKLERLE DOLU GEÇTİ..

KARŞILIK BEKLEMEDEN KALBİNDE BANA YER AÇAN VE SEVGİSİNİ HER DAİM GÖSTEREN SİZLEREDE BENDENDE YÜREK DOLUSU SEVGİ VE SAYGILAR..

Nihal MENZİL

Devamını Oku
Bu sanatçı için henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!