Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Deniz Güvenç

Deniz Güvenç profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
4.9/ 10
9 oy
4 kullanıcının favorisi

Deniz Güvenç

Türkiye

18 Nisan 1980

Biyografisi

1980 Ankara doğumlu olan Deniz Güvenç 1987 yılında ilk kez \'Orhan Veli\'nin hayatı\' adlı oyunda sahne merhaba dedi. daha sonra Yunus emre kültür merkezinin tiyatro bölümünde kurs gördü. TRT\' nin o dönem çektiği \'gökten düştü bir yıldız\' adlı çocuk proramının söyleşi bölümünde bir çok siyasetçi ve sanatçı ile söyleşi yaptı. \'ferhunde hanımlar\' adlı dizi de konuk oyuncu olarak rol aldı. sırasıyla; \'orhan veli\'nin hayatı\' \'Kulaktan Kulağa\' \'Acı Çikileta\' \'Deli Desinler Bunlar Güzel Mevsimler\' , Soğuk Yürekler Sıcak Bedenler\' ve \'Köprüden Görünüş\' adlı tiyatro oyunlarında rol aldı.

oynadığı kısa filmler:

Hayatı Çakmak

Gelin

Duşun Altında

Aşktan Af dilemek

Keklik

Devamı
Gizle
Tüm yorumlar (3)
Avatar
kalpkrizi (Amatör) | 28 Şubat 2008, 23:41

başarılarının devamını dilerim ....

Cevap Yaz
0
1
nowlove-time (Amatör) | 7 Şubat 2008, 17:47

onu ilk kez köprüden görünüş adlı tiyatro oyunun da izledim. Rodolpho karakterini başarı ile canlandırmıştı. daha sonra ankara film festivalinde tanışma şansımız oldu. gerçekten başarılı ve emin adımlarla ilerleyen bir oyuncu tebrikler. yolun açık olsun.

Cevap Yaz
0
1
eldendu (Amatör) | 1 Şubat 2008, 20:44

her filmde farklı kişiliklerde çok başarılı bir oyunculuk sergilemişsin bırakma peşini çok iyi bir yoldasın. en büyük şansın yönetmen ve oyuncu bir abiye sahip olmak. filmleri izlerken herbirinden başka tatlar aldım. başarılar...

Cevap Yaz
0
1
baykolpert (Figuran) | 5 Şubat 2008, 00:25

teşekkür ederim.

0
1
Görüşleriniz