Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Irene Bedard

Yeni Dünya: Amerika\'nın Keşfi
Irene Bedard profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9/ 10
17 oy
5 kullanıcının favorisi

Irene Bedard

ABD

22 Temmuz 1967

Biyografisi

Amerikalı oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır.Genelde Native-American filmleriyle tanınır.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (2)

Avatar
gamze_sehla (Figuran) | 7 Haziran 2014, 20:23

yahu bu kadın tam bir hollywood ama tek bir yorum yok :(

Cevap Yaz
0
0
tarsuss (Jön) | 1 Eylül 2010, 17:26

Hayatımın ikinci kadın oyuncusudur. Kızılderili, kızlderili filmleri ve Pocahontas denilince aklıma gelen ilk isimdir Irene Bedard. Ve haliyle ilk Pocahontas (1995) ile tanıdım. Hayatımın filmi Pocahontas ile. O film sayesinde hayatımın bir diğer oyuncusu olan, Christian Bale'yi de tanımıştım. Pocahontas'in arkasındaki Kızılderili kökenli sanatçı Irene Bedard'ın ta kendisiydi. Ve daha sonra kendisini The New World'da Pocahontas'in annesi olarakda görürüz. Ve onun için daha seyredilmiş nice filmler.
Her iki  sevdiğim sanatçı (Irene Bedard ve Christian Bale) aynı projelerde yer almış. Hemde en çok sevdiğim Kızılderili efsanesi Pocahontas ile ilgili filmlerde. Kızılderili kültürünü sevmemin altında Irene Bedard yatmıyor değil. Ancak beni Kızılderili kültürüne, filmlerine ve sanatçılarına çeken ayrı bir şeyin olduğu da belli. Irene Bedard'ın o kızıl teninin ardında mükemmel bir oyuncu yatmaktadır aynı zamanda.
People Dergisinde (1995) 50 Güzel İnsan Arasındada yer almıştır Irene Bedard. Kendisini Native Dergisinde de çok görürüz ve daha çok Native Dergisinde görmek dileği ile.
Pocahontas filminde şarkıları kendisi söylememesine rağmen (Judy Khun söyler), müzik ile de uğraşan bir sanatçıdır kendisi. Şarkıcı eşi Denny Wilson ile şarkı söylemektedir. Belki bir gün o Kızılderili kavalını kendisinden dinlemeye nasip olur.
Daha çok Pocahontas'lı ve diğer projelerde görmek dileği ile güzel Kızılderili kökenli Irene Bedard'ı.

Cevap Yaz
0
1
gamze_sehla (Figuran) | 6 Haziran 2014, 19:02

bence de kesinlikle yorumlarına katılıyorum :)

0
0
Görüşleriniz