Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Oğuz Gözen

recep ibibik
Oğuz Gözen profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
5.9/ 10
15 oy
6 kullanıcının favorisi

Oğuz Gözen

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (4)

Avatar
ArsivlikFilmler (Profesyonel) | 19 Temmuz 2011, 21:41

70'lerin senaryolarını uygulamayı seven kendine has tutmuş yönetmenlerimizdendir kendisi..

Cevap Yaz
0
0
scarface07 (Profesyonel) | 24 Eylül 2010, 12:52

bu adamada yönetmen diyenin ... bana göre bi paylaço artık ibibik filmleri çekmeye başlamış ona çok bile

Cevap Yaz
1
0
scarface07 (Profesyonel) | 14 Şubat 2013, 14:17

türkiyenin tarantionosu bu adamsa türk sinemasından hiç bahsetmyelim o halde. 70 lerde erotik filmler çekmiş şimdi ise filmlerinin başrollerinde bülbülsesi oynatacak kadar basit 3.sınıf bir yönetmen filmin fragmanını izlemeye bile tahamül edemezsin.

0
0
kabasakal (Amatör) | 17 Ocak 2013, 19:29

scarface bahsettiğin kişi, 158 filmle türk sinema tarihinin en çok film çeken, üç yönetmeninden biridir. kendisine türkiyenin tarantinosu lakabı verilmiştir ve ömür boyu iletişimciler vakfı (ilev) onur ödülü sahibidir. yaptığı filmlerin çoğu kült filmler olarak kabul edilir. Scarface, sen yönetmen demesen bile zaten tarih diyor.

0
0
halecikcik (Amatör) | 6 Kasım 2009, 21:00

valla paspascık cok haklısın bu adamın kıymetini bilen hem yok hemde COK asıl sinema aşıkları mutlaka bilirler bu büyük ismi ama galiba gencler pek tanışamadı filmleriyle gerci sırf oğuz gözene ait değil ne ustalara atılmıs bir yorum yok varsa yoksa abidik gubidik yeni komedi filmleri ve yönetmencikleri. yönetmen diyemiorum cünkü o filmlerde yapımcı ve para öndedir yönetmen vasıfsız elemandır. haa insanlar yönetmen görmek istiosa mutlaka oğuz gözenin filmlerini bulup izlemeliler. oından sonra gelip tartısırız

Cevap Yaz
0
0
halecikcik (Amatör) | 5 Mart 2011, 20:41

BİRAZ BİLGİ KOYIYIMDA ARAŞTIRMAYA ÜŞENEN SİZLER İÇİN.
Bahsettiğiniz yönetmen onur ödülü de dahil olmak üzere bir çok ödül almıştır. yurtdışındada yönettiği filmlerolmuştur. kendisine türkiyenin tarantino su demektedir bazı yazarlar. türkiyede tek uslüp sahibi yönetmen olduğu konuşulmaktadır. klaket kullanmayan ve hiç bir filminde bir tane bile teknik hata bulunmayan bu adam bilgisayar gibi bi beyine sahiptir. yurtdışında tüm filmleri araştırılıp didik didik edilmektedir teknik hata bulmak adına, ama nafile. ayrıca türkiyenin çirkin erotik dönem furyasından çıkmasında bu adamın payı büyüktür. yeşilçamayeni bir çıkış noktası ve akım getiren adamdır. allahtan bize okulda ilk başta araştırda öle yorumla mantalitesini yerleştirmişlerdi :D

0
1
halecikcik (Amatör) | 5 Mart 2011, 20:36

1. kimseyi seviyesizlikle suçlayamazsın. şuan istesem seni bildirebilirim bile. ama neden yapım oğuz gözen benim babamın oğlu diil sonuçta. sadce senin için üzülebilirim belki çünkü yeşilçamın en büyük yapı taşlarından birini tanımıyorsun. filmi beğenirsin beğenmezsin o beni ilgilendirmez dee 150 filmi aşmış birinin özellikle kişisel sayfasına yazarken o kişihakkında en azından daha fazla bilgi sahibi olmak için daha çok filmini izlerdim. ha filmi beğenmediysen git recep ibibik e yaz.

0
0
uluc (Figuran) | 17 Haziran 2010, 19:22

ben bir filmini seyrettim sadece ama RECEP İBİBİK denen rezil filmi yöneticek kadar seviyesiz bir insan.

1
0
paspas (Dublör) | 6 Kasım 2009, 20:55

amanın amanın soklardayım oguz gozenın ilk yorumu benden.
 
hocam saygılarrr.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz