Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Paolo Contis

Paolo Contis profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
5.5/ 10
4 oy

Paolo Contis

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (1)

Avatar
glaurung (Profesyonel) | 23 Aralık 2010, 20:31

10 yıl önce insanlara sinemalar nokta komu anlatmaya başladığımda alaycı bakışlarla karşılaştım.
Bazı iş çevreleri, kayda değer bir bilgi havuzu yaratma ve paylaşma amacıyla tüm dünyadan gönüllülerin bir araya gelmesi fikrine karşı kuşkucu yaklaştılar.
Reklamsız. Kârsız. Özel bir amaç olmaksızın.
Kuruluşundan 10 yıl sonra, 380 milyondan fazla insan (dünyada internet erişime sahip nüfusun neredeyse üçte biri) sinemalar nokta komu her ay kullanıyor.
sinemalar dünyanın en popüler 5'inci internet sitesi. Milyon dolarlık yatırımlarla kurulmuş diğer dördü ise, sürekli pazarlama faaliyetleriyle ve geniş kurumsal personel kadrolarıyla yönetilmekte.
Fakat sinemalar ticari bir internet sitesinden çok farklı. Bu farklılığın nedeni ise; sinemalar'ın gönüllü bir topluluğun tek tek katkılarıyla oluşturulması. Siz de bu topluluğun bir parçasısınız ve ben bugün sizden sinemaları korumanızı ve devam ettirmenizi rica ediyorum.
Birlikte sinemalar'ın ücretsiz ve reklamsız kalmasını sağlayabiliriz. Onu açık tutabiliriz – sinemalardaki bilgiyi istediğiniz biçimde kullanabilirsiniz. Onun gelişmeye devam etmesini sağlayabiliriz – bilgiyi her yere yayarak ve herkesi katkıda bulunmaya çağırarak.
Her yıl bu zamanda, size vesinemalar topluluğundaki herkese ulaşarak ortak girişimimizin devamını 20, 35, 50 dolar veya daha fazlası gibi bağışlarla desteklemenizi rica ediyoruz.
Eğer siz de sinemaları bir bilgi ve ilham kaynağı olarak görüyorsanız, eminim ki şu anda harekete geçeceksiniz.
En iyi dileklerimle,

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz