Collins Pennie

7,6 34 oy

Collins Pennie Biyografi

Içinde \"Hood\" birçok dezavantajları \"vardır gidememiş, ancak sık sık bir başarı öyküsü duydun mu asansörleri ve ilham verir. Collins Pennie bir o hikayeleri biri.

D. Haziran, 1984 Brooklyn, New York, Collins 20. sadece kendi başına 15 ihale yaşında çıkmaya çok beslemek evlerinde onun çocukluk yarısı geçirdi. Collins kim hızla onun fazla hayatın dışında ne Brooklyn projeler sunmak zorunda istediğini fark sıradan bir çocuktu. Şarkı, ve dans hediyeler Collins bir çevre bırakmak başardı hareket Silahlı nerede ilaçlar  ve şiddet galip ve eğlence dünyasında yeni bir ev bulmak.

Collins \'inkar edilemez yetenek ve kararlılık büyük sanayi gücü oyuncular dikkate almak oldu. Sonra sadece altı ay iş, Collins ilk rolü World Turns gibi hit gündüz drama Sean gör indi. Sadece iki ay sonra Collins bir konuk rol vurmak göstermek Law and Order Jimmy Gordon iskambil oynadığı indi. Bir rolü üzerinde iz bırakmadan bir uyuşturucu bağımlısı hırsız gör yakında izledi.

Onun Televizyon çalışmaları hızla dünyanın dikkatini ünlü Ford Model Management, kim Collins imzalı yakaladı. Kısa süre sonra seçildi başarılı \"CK One Calvin Klein için\" koku kampanya dışında olmak.

Pennie şimdi kemerini altında filmlerin bir numarası vardır:

All Fall Down, bir Showtime Network kısa David Koepp.the Oscar yönetmen-Brittany Snow birlikte oynadığı film, Half Nelson ve Sony Screen Gems film Prom Night aday gösterdi.

Devamını Oku
Bu sanatçı için henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!