Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Burak Satıbol

Sürgün İnek Fragman
Burak Satıbol profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.5/ 10
121 oy
86 kullanıcının favorisi

Burak Satıbol

Türkiye

25 Mayıs 1979

Biyografisi

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (22)

Avatar
esinkp (Figuran) | 18 Eylül 2017, 02:53

Kendisini ilk anında görüntü show ile tanımıştım ve yaptığı doğaçlamaları çok komik ve başarılı buluyordum. Daha sonra işler güçlerin salih abisi oldu. Hala da o rolü gelir aklıma hep. Çünkü ben onu o havar komşular havar demesiyle ve garip takım elbisesiyle sevmeye başladım ve hala da çok seviyorum. Umarım bir gün o döner meyhaneyi açarsın be salih abii :)

Cevap Yaz
0
0
ufuk_faruk (Dublör) | 2 Temmuz 2017, 01:24

Ayhan taş ve Burak Satıbol bunların tiyatro tarzında bir şeyleri vardı orada gülerdim. Film ve dizilere geçtiler hiç gülmedim. Gülmüyorum. Ama her komedi filminde de görüyorum. Hani yapımcılar demişler ki bunlar Metin ve Zeki gibi oldular biz bunları her filme koyalım gülsünler. Ama bunlar Metin ve Zeki gibi olamyacaklar canım yapımcı. Ben 30 yıl önceki şeye gülerken bunları görünce kapatıyorum. Umarım bir gün millet bizim hakkımız da ne diyor diye merak ederlerde buralara gelirler de görürler dediklerimi. Yeter daa abartılı iğrenç roller. Sürekli aynı gülüşler espriler tek düze roller. La oğlum git başka rollerde oyna değil mi? Elin Hollywood starı rol için 50 kilo alıyor 50 kilo veriyor. Ama yok bunlar böyle yapmaya devam. Olmuyor ama millet de öyle bir kabul etmiş ki sinir bozucu. Etmeyin kardeşim kabul. Gülemediğim komedi filmi doldu piyasa. Hala Kemal Sunal izliyoruz. Son 10 yıl güldüren komedi filmi 5 tanedir. Kemal Sunal'la büyümediniz mi siz? Kemal Sunal'a gülen biri nasıl bunlara güler anlamıyorum. Git tüm Kemal Sunal filmlerini bir izle. Adam dramanın içinde bile nasıl güldürüyordu bir gör.

Cevap Yaz
0
0
huseyinkiyat44 (Amatör) | 24 Aralık 2016, 05:06

işler güçlerde beğenirdim ama son zamanlarda her gereksiz rolde oynuyor.....

Cevap Yaz
0
0
goleman31 (Dublör) | 1 Nisan 2016, 16:44

Son dönemlerde birçok meslektaşı gibi önüne gelen her projede benzer yan rollerde oynayarak kalitesini düşüren sıradan oyuncu.

Cevap Yaz
0
1
trhnx (Dublör) | 27 Mart 2015, 23:04

Basarili bir oyuncu.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz