Show TV Dizileri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi (2022) afişi
Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Dram
2022
120dk
Türkiye
Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı, senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, Show Tv dram dalındaki Türk televizyon dizisi. Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan başrolleri paylaşmaktadır. Dizide özellikli olarak 'Z Kuşağı' işlenmektedir. Yaşamına mağlup başlamış genç güruhun hayatlarının Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.
Kızılcık Şerbeti (2022) afişi
Kızılcık Şerbeti
Dram , Romantik
2022
Türkiye
Birbirinden farklı iki kültüre sahip iki ailenin çocukları 'Doğa' (Sıla Türkoğlu) ve 'Fatih’in (Doğukan Güngör), hızlı bir nikahla hayatlarını birleştirmesinin ardından ardı ardına gelen olayları anlatıyor.
Sipahi (2022) afişi
Sipahi
Aksiyon , Dram
2022
140dk
Türkiye
Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en önemli ajanlardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ile kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları anlatılıyor.
Hayat Bugün (2022) afişi
Hayat Bugün
Dram
2022
Türkiye
Amerikan dizisi 'New Amsterdam'a dayanan dizi, idealist bir doktorun şehirdeki bir hastaneye atanmasından sonra meydana gelen olayları takip edecek
Güzel Günler (2022) afişi
Güzel Günler
Dram , Komedi
2022
Türkiye
Selma (Leyla Tanlar), hayatnın artık bir çıkmazda olduğunu düşündüğü anda kendisine kalan mirası almak için kardeşi ile Van'dan İstanbul'a gelir. Mirası alabilmek için tek şart ise mirasın diğer ortağı olan eski aşkı Mihran'ı (Burak Dakak) bulmaktır. Mihran da Selma'nın üstüne yıkılan bir yangın sonrası İstanbul'a göçmüştür. Selma, İstanbul'da Mihran'ı bulur ama sadece onun değil, Mihran'ın barista kuzeni Atakan'ın (Olgun Toker), Atakan'ın platonik aşkı boksör Altan'ın (Zeynep Çamcı), Mihranların büyük ve neşeli ailesinin; teyzesi menemenci Kıymet (Binnur Kaya), kuzeni Füsun (Ecem Erkek), annesi Saliha (Seray Gözler), Kıymet'in eli-kolu Feyyaz (Orkuncan İzan) ve ezeli rakibi Hakim'in (Yıldıray Şahinler) hayatı da değişmiş olur.