Mom Sezon 1

Mom

Mom Sezon 1 (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.2
/ 10
17 oy

2013 - ABD

Komedi

Chuck Lorre Eddie Gorodetsky Gemma Baker

16 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Yapımcılığını Chuck Lorre’un üstlendiği komedi dizisinde Anna Faris baştan çıkarıcı şeylerle ve tuzaklarla dolu bir dünyada iki çocuğunu yetiştirmeye çalışan içkiyi yeni bırakmış bir anneyi, Emmy ödüllü oyuncu Allison Janney ise onun eleştirel ve soğuk annesini canlandırıyor. Christy (Faris) dört aydır ağzına içki sürmeyen ve iyi bir anne olmak, yanlış seçimlerle dolu geçmişini telafi etmek için elinden geleni yapan bir garsondur. Ayıklığı Bonnie’nin (Janney) pasif agresif bir şekilde hayatına yeniden girmesiyle sınanır. Bonnie Christy’nin zaten karmaşık olan ilişkiler çemberine dahil olur: Christy’nin yakışıklı ama evli patron- ve sevgilisi Gabriel (Nate Corddry); restoranın sinirli şefi Rudy (French Stewart); 25 yaşında gösteren 16 yaşındaki kızı Violet (Sadie Calvano); tatlı ama aşırı dürüst oğlu Roscoe (Blake Garrett Rosenthal); sorumluluk sahibi olmayan eski kocası ve Roscoe’nun babası Baxter (Matt Jones) ve Violet’ın hiçbir şeyden haberi olmayan erkek arkadaşı Luke (Spencer Daniels) gibi insanların arasında Bonnie de katılır. Christy hayatındaki yeni yolunda ilerlemeye çalışırken pozitif kalmaya çalışmaktadır. Ama çevresindeki şüpheli destek sistemi ve bozukluklar bu mücadelesini daha da zorlaştıracaktır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Ancksunamun123

"Mom Sezon 1" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
dogukan35 (Efsane) | 15 Kasım 2013, 01:30

Anna Faris.. Özlüyorum bu kadını, bu harika oyuncuyu bir yapımda yer almadığı zaman.. Filmlerine daha alışkın insan tabiki de.. "Mom" dizisini görünce nedense acaip bir şekilde mutlu oldum.. Daha uzun soluklu ve de haftada bir defada olsa görme şansı.. Bazı oyuncuların yeri ayrıysa onların başında gelir Anna Faris benim için.. Komedi dalında gerçekten mimikleri, garip tavırları gibi özellikleri onu fark bir noktaya ulaştırdı.. Mom dizisi için bir şeyler söylemek gerekirse eğer; 20 dakikalık gerçekten güzel bir dizi.. Başta Faris, Faris diyor ya, izlemem sebebim kesinlikle o.. Bana göre değiyor bunu da belirteyim.. Christy'nin (Anna Faris) kendisinin ve ailesinin başından geçen garip bir amerikan komedisi.. Gerçekten çarpık ilişkiler ön planda.. Küçük ve de hamile kızı Violet (Sadie Calvano) ve kendisi gibi alkolik evresinden geçmiş annesi Bonnie (Allison Janney) ile yaşadığı anlaşılmazlıklar seyirciye eğlenceli bir şekilde yansıtılmaya çalışılıyor.. Bu konuda şöyle bir şey belirtmek isterim.. İnsan içinden diyor; Amerikan ailesi yapısı, davranışları bu şekilde mi ? -Şunu net söyleyebilirim ki kendi bulduğum kaynaklardan ve de yorumlarla beraber artık böyle bir yapıdan çok amerikan aileleri çocuklarını korumak yönünde düşünceler ve çözümler planlıyor hatta uyguluyor.. Bunu da yazmak geldi içimden.. Savunmak ile alakası yok ama dışarıya bu şekilde mi gösterilmeye çalışıyor, devam ediliyor bir garip bilmece.. Son olarak Anna Faris'in bu dizisinin uzun soluklu olmasını dilerim.. İzlemeye devam edeceğim.. Yan karakterler ve de ince espriler gerçekten çok iyi.. Kafanızda olumsuz düşünceleri bırakın yani hiç düşünmeyin.. İzleyip gülün.. Bu konuda "Mom" dizisi doyuracaktır sizi.. 7.5/10..!!

0
+9
Tüm yorumlar (6)
isikcelik (Amatör) | 21 Nisan 2014, 16:27

Bu filmi çok seviyorum. Tekrar izleyebildiğim için seviyorum dedim.

Cevap Yaz
0
0
demiyaren (Amatör) | 21 Nisan 2014, 16:25

yaa çokk komik cnbc-e de görmüştüm birinci bölümden itibaren izledim şimdi 2. sezonu bekliyorumm :))

Cevap Yaz
0
0
not-optimist-fall (Jön) | 14 Ocak 2014, 23:26

Anna Faris...Seviyorum seni yaaa...Bu diziyide en az senin kadar sevdim ama izlediğim site kapanınca bu diziye nasıl ulaşcam diye kahrımdan öldüm...Ayrıca umarım dizinin devam sezonları çekilir..Bitmesin bu dizi çok güzel ya...Tam bir komedi...=)

Cevap Yaz
0
1
dogukan35 (Efsane) | 15 Kasım 2013, 01:30

Anna Faris.. Özlüyorum bu kadını, bu harika oyuncuyu bir yapımda yer almadığı zaman.. Filmlerine daha alışkın insan tabiki de.. "Mom" dizisini görünce nedense acaip bir şekilde mutlu oldum.. Daha uzun soluklu ve de haftada bir defada olsa görme şansı.. Bazı oyuncuların yeri ayrıysa onların başında gelir Anna Faris benim için.. Komedi dalında gerçekten mimikleri, garip tavırları gibi özellikleri onu fark bir noktaya ulaştırdı..

Mom dizisi için bir şeyler söylemek gerekirse eğer; 20 dakikalık gerçekten güzel bir dizi.. Başta Faris, Faris diyor ya, izlemem sebebim kesinlikle o.. Bana göre değiyor bunu da belirteyim.. Christy'nin (Anna Faris) kendisinin ve ailesinin başından geçen garip bir amerikan komedisi.. Gerçekten çarpık ilişkiler ön planda.. Küçük ve de hamile kızı Violet (Sadie Calvano) ve kendisi gibi alkolik evresinden geçmiş annesi Bonnie (Allison Janney) ile yaşadığı anlaşılmazlıklar seyirciye eğlenceli bir şekilde yansıtılmaya çalışılıyor..

Bu konuda şöyle bir şey belirtmek isterim.. İnsan içinden diyor; Amerikan ailesi yapısı, davranışları bu şekilde mi ? -Şunu net söyleyebilirim ki kendi bulduğum kaynaklardan ve de yorumlarla beraber artık böyle bir yapıdan çok amerikan aileleri çocuklarını korumak yönünde düşünceler ve çözümler planlıyor hatta uyguluyor.. Bunu da yazmak geldi içimden.. Savunmak ile alakası yok ama dışarıya bu şekilde mi gösterilmeye çalışıyor, devam ediliyor bir garip bilmece..

Son olarak Anna Faris'in bu dizisinin uzun soluklu olmasını dilerim.. İzlemeye devam edeceğim.. Yan karakterler ve de ince espriler gerçekten çok iyi.. Kafanızda olumsuz düşünceleri bırakın yani hiç düşünmeyin.. İzleyip gülün.. Bu konuda "Mom" dizisi doyuracaktır sizi.. 7.5/10..!!

Cevap Yaz
0
9
mehmet_ardaaydin (Amatör) | 06 Kasım 2013, 12:25

İşte sevdiğim bir oyuncu Anna Faris ve harika bir çarpık aile komedisi .Önyargılı olmadan izleyin ve kahkahalarınıza hakim olamayın benden tavsiyesi :)

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz