Sons Of Anarchy Sezon 1

Sons Of Anarchy (2008) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
57 oy

2008 - ABD

DramSuç

45 Dak.PT45M

Dave Erickson Kurt Sutter Jack Logiudice

62 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Motorsikilet Kulübü MC, Kaliforniya'nın küçük kasabasında, kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlığını korumaya çalışır. Kulüp, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamını sürdürmeye çalışırken, diğer taraftan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek zorunda kalır.Şimdi zaman, Haley Davidosnlar, Night Trainler ve Road Kingler'in zamanı.Sons of Anarchy, Amerika'da uzun yıllardan bu yana varlığını sürdüren motorsiklet çetelerinin yaşamlarını gözler önüne seriyor.Para, kan ve gücün çekiciliğine dair sürükleyici bir dizi.

Filmi Ekleyen efran
Tüm yorumlar (23)
flexor_bftr (Amatör) | 15 Nisan 2014, 10:56

tek geçerim

Cevap Yaz
0
0
albatros1006 (Figuran) | 13 Kasım 2013, 02:08

"Dizi" budur! Bir iki bölüm sadece izleyin sonra kendinizi durduramayacaksınız;)

Cevap Yaz
-1
+0
sule_sahin_77 (Amatör) | 09 Ekim 2013, 17:23

İzlenir, vampirlerden tut kurt adamlara, büyücülerden, mental kabiliyetlilere, seri katillerden sosyetik gençlik dizilerine merak yelpazem oldukça geniştir. İzlerim, çoook sıkarsa vazgeçerim yoksa her türlü sonunu getiririm. Ama bu dizi, tamam sıkıldığım yerler oluyor, mantık hataları dediğim, aksiyon sahnelerine yakıştıramadığım hatalar dediğim şeyler olmuyor değil ama sürüklüyor seni içine alıyor bir şekilde. Oyunculuklar, karaktere çizilen detaylar bambaşka. En nefret ettiğin, tasvip etmediğin şeyleri yaptığında bile kanıksayabiliyorsun bazen adamları. Ya da inanılmaz edebi sohbetler ve diyaloglar geçmiyor her daim. Aynı sen gibi, aynı ben gibi iki küfür bir hakaretle anlatıyor adam derdini.Gerçekliğe o kadar yakın seyrediyor. 3. sezon sıktı kabul ama 4. sezonun daha ilk bölümünden olacakları merak ediyorsun. Çünkü onlar adına olmasını istediğin şeyler yaratıyor bünyende ve bu klasik iki kadın arasında kalan erkek iki erkek arasında kalan kadın muhabbetleri de değil. İzlediğim en iyi dizilerden biri kesinlikle. İnsanın kalbini taşa da çevirebiliyor ama hayatında asla yaşanmasını istemeyeceğin ütopik şeylere bile anlayışlı olacağın tutuyor. Adamı törpülüyor bu hikaye

Cevap Yaz
0
1
yusuf33a (Artist) | 25 Temmuz 2013, 06:31

1 inci sezonunu bitirdim ve COK GÜZEL BİR DİZİ walking dead dan sonra favorimdir.

Cevap Yaz
-1
+0
dedeayhan (Amatör) | 20 Ekim 2012, 01:10

Tamam, güzel bir dizi ama öyle harika, müthiş, kaçırılmaması gereken türden değil. Diziyi bu kadar beğenen arkadaşlarım acaba ilk 2 sezon ile 2. sezonun finalinden başlamak üzere bir çorap söküğü gibi gelen, dizinin kendi mantık silsilesine bile uygun düşmeyen hatalar zincirini, 2 sezon boyunca oluşturulan karakterlerin sırıtan mantıksız hareketlerini, kısaca senaristlerin diziyi uzatmak amacıyla yaptıkları ve seyirci ile adeta dalga geçen tarzdaki rezaletliklerini görmüyor mu, ya da göremiyor mu?

Cevap Yaz
-3
+1
Reklamı Aç
Görüşleriniz